Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, az utolsó 2-3...

Kismamák, az utolsó 2-3 terhességi hónapban a lakásfelújítást, átépítést hogy birtátok?

Figyelt kérdés

Nem aggódtatok hogy nem lesz kész? Nem zavartak a munkások, a zaj?

En már kivagyok...


2012. jún. 15. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
kibirtam ugy hogy teljes házátalakitás vlt se teteő se semmi utolso elötti héten lett kész
2012. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egész jól bírtam. Nem munkások csinálták, hanem mi ketten a férjemmel. Nappal dolgozott, este 9 körül kezdtük, éjjel 2-3 felé fejeztük be, reggel 10-ig aludtam. Nem lett kész szülésre, egy hetet anyukámnál töltöttünk.


A 2. babánál nem volt épp akkora rumli, de tény, hogy úgy jöttünk haza a kórházból, hogy semmi (értsd mozdítható dolgok, ruha, játékok, szóval nem bútor meg ilyesmi) sem volt a helyén. Pár bútor kikerült a szobából, és a tartalma ottmaradt.

2012. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi még el sem kezdtük. Rengeteg dolgunk lett volna a házon, de mivel az illető még nem költözött ki, nem tudjuk elkezdeni. Kíváncsi vagyok kész lesz-e egyáltalán. Sajnos most már csak az alap dolgokra lesz idő (festés, parkettázás, szigetelés, ablakcsere). Meglátjuk mi lesz.

31 hkm

2012. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remekül, sőt, imádtam a lakberendezés minden percét. Átépítettük a lakást a pici érkezésére, kb. 2 hónap volt, de nagyon szerettem.
2012. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi nem átépíettünk, "csak " költöztünk... Festéssel, mindennel. Most pünkösd hétvégén, júliusba szülök. + van egy 2 éves kisfiam is.

Nálunk apa éjjel dolgozott, hajnalba haza ért, aludt 6-7 ig, utána, reggeli, rohanás a házhoz, utána ebéd, aludt a gyerekkel, vissza a házhoz ,utána fürdés és irány a melo. Mindent ketten csináltunk, sarkunkban a gyerekkel. Húzós volt, de akkor is készen lettünk 2 hét alatt. 3. hete lakunk itt, minden a helyén van, jöhet majd a tesó.

2012. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is költözünk 2 hét múlva. Most 29 hetes vagyok, szeptember 1-jére vagyok kiírva, remélem addigra kész lesz minden festés, pakolás, stb. Nálunk is sk. csinálunk mindent, mert a párom festő. Azért kicsit izgulok, hogy milyen lesz nagy pocival, bár azt mondta a család, hogy az én dolgom annyi lesz, hogy dobozba be, majd dobozból ki.
2012. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!