Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vettem egy szoptatós hálóinget...

Vettem egy szoptatós hálóinget majd a kórházi napokra. De átlátszik! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Átlátszik a hálóing, amiben elvileg a kórházi napokat tölteném szülés után. Már gondoltam arra is, hogy veszek alá szoptatós melltartót, de a többi részét hogyan oldjam meg? Ti mit csinálnátok? Nem szeretném, ha mindenki látná a hálós bugyit meg a hatalmas betétet benne. Valószínűleg túl meleg lesz már ahhoz, hogy még köntöst is vegyek fel (május vége).

2013. márc. 17. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

ha tudod, vidd vissza

egyébként mindenkin szoptatós melltartó lesz és hálós bugyi..

de köntöst vigyél, kelleni fog, hajnalban, este hűvös van.

én szülés óta vagyok extra fázós.

2013. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod cseréltesd ki,és vegyél másikat.1 hálóing úgysem lesz elég.Én megmondom őszintén a kínaiban vettem 3 pamut elől gombos hálóinget azokat vittem be. a 3 hálóing került 4500ft-ba.v Ezeket nem sajnáltam volna kidobni,ha annyira véres lett volna,hogy nem jön ki.
2013. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem no para.


Bent a szobában, az ágyban úgysem látszik, ha meg ki kell menned a folyosóra ( WC, zuhany, stb) akkor meg köntöst veszel fel.

Én nem foglalkoznék vele.

2013. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en lattam a szobatarsaimat halos bugyiban meg a cicijuket is meg hogy elaztatta a tej a haloingjet meg hogy atazott a betet...egyikonket sem erdekelt latogatok meg nem jottek be a szobaba.ha mar megvan es nem tudod kicserelni akkor jo lesz otthonra.en is a kinaiban vettem harmat kicsit nyomik de a celnak megfelelnek..
2013. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyik szobatársamnak átlátszott a hálóingje. Észrevettem, de nem zavart és nem tartottam cikinek és a többiek sem, pedig szabadkozott miatta.

Ott nagyon együtt érző mindenki (legalábbis jellemzően ezt vettem észre két gyerek után).

Az ágyban nem látszik, szoptatáskor, ha fekve szoptatsz, magadra teszed a takarót, ha felkelsz, akkor meg jön a köntös.

Én minden nap újat, vagyis tisztát kellett, hogy felvegyek. Elsőnél, állandóan véres lett, másodiknál meg nyár kellős közepe volt.

Én sem foglalkoznék vele, hogy átlátszó.

Ha mégis annyira zavar, nyugodtan cseréltesd ki!

2013. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy db hálóinget akarsz hordani napokig? Biztos nem lesz elég, szinte biztos, hogy napi szinten balesetek fogják érni (vér, tej stb), de szerintem amúgy is "illik" naponta ruhát váltani.

Köntös is szerintem mindenképp kelleni fog, hogy ha kimész a kórteremből, ne egy szál hálóingben mászkálj (ha átlátszó, ha nem), bent a kórteremben meg nem érdekes, a többi anyuka is szoptatós melltartót meg hálós bugyit fog hordani, nem fognak ezen megbotránkozni :)

2013. márc. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!