Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van gyerekem, de neki másik...

Van gyerekem, de neki másik apukája van. Találkozzak vele, vagy hagyjam őket? Cselekedjek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiatalkori baleset eredménye lett amiről évekig nem tudtam, aztán egszer közölte velem az anyja akinek férje van. A gyerek úgy tudja, hogy a csávó az igazi apja de én szeretnék vele tölteni valamennyi időt, megismerni. Gondolom ha kiderülne megharagudna mindenkire, rám is amiért nem látogattam, nem foglalkoztam vele soha, de örülnék is neki hogyha az apja lehetnék.
2013. márc. 17. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megharagudna, de még mindig jobb előbb lépni, mint sohasem. Egyébként hány éves a gyereked ? Felfogja már a dolgokat ?
2013. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, 6 éves.
2013. márc. 17. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben először leülnék az édesanyjával és a nevelőapjával beszélgetni. Nem árt, ha mindhármótoknak azonos a nézőpontja és támogatnak abban, hogy megismerd a saját gyermekedet.
2013. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez olyan dolog, hogy a gyerek pénzbe kerül!

Ha vállalod, minden hónapban 30 ezret adnád kéne minimum, mint gyerek tartás, amivel támogatod a gyermeked!


Ha egyszer elmész, a gyerek máskor is várni fog, onnéttól kezdve rendszeresen kellene látogatnod, hogy ne csalódjon benned!


Ha neked lesz egy párod, tőle majd gyerekek, akkor is tudod-e majd ezt a helyzetet kezelni, hogy két helyen van családod!

2013. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképp próbáld meg! Először az anyjával, és a nevelőapjával vedd fel a kapcsolatot. Ők támogatnának ebben az egészben?
2013. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Snapette ***** válasza:
Jól gondold meg, és legyél biztos benne. Gondolj arra az eshetőségre is, hogy esetleg egyáltalán nem fog neked tetszeni a srác, és akkor már nem teheted félre, mint egy megunt könyvet. Esetleg megismerkedhetnétek eleinte úgy, hogy nem tudja a gyerek, hogy ki vagy, de mieéőtt egyáltalán felveszed velük a pacsolatot legyél nagyon biztos benne, hogy ezt akarod, mert nem lehet visszacsinálni, ha elkezdted.
2013. márc. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!