Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányom összeszűrte a levet...

Lányom összeszűrte a levet egy másik nővel, nagyon kétségbe vagyok esve, tényleg igazat mondhat vagy csak nyugtatni akar?

Figyelt kérdés

Üdvözletem, segítséget szeretnék kérni!

Kisebbik lányom 21 éves és nemrég rájöttem, hogy mit titkol előttünk, kiderült, hogy egy másik lánnyal folytat viszonyt hónapok óta. Nagyon elkeseredtem mikor megtudtam, de erőt vettem és próbáltam vele megbeszélni, azt mondta, hogy nem biszexuális sem leszbikus, ne aggódjak, csak ebbe az egy lányba szerelmes. Én ebben kételkedem, hogy ilyen létezik-e! Egy világ omlott össze bennem, nem titkolom, mert sosem került szóba ez a téma és egyszerűen kétségbe vagyok esve. Lehet, hogy ha ezzel a lánnyal vége lesz, akkor soha többé nem fog ilyen kapcsolatba belemenni? Nem tudom, hogy őszinte-e velem, de szeretném megtudni az igazat, mindig mindenben támogattam, de most nem tudom, hogy hogy kezeljem ezt a helyzetet.


2013. márc. 9. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanaz az ember maradt. Miért érdekel, kivel szexel?
2013. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Én igénybe venném egy szakember segítségét, nehogy Ön tovább rontson a dolgon.
2013. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kérem, szeretném a lehető legjobban kezelni a helyzetet és megérteni a gyermekem, emiatt kérek tanácsot! Köszönöm előre is.
2013. márc. 9. 14:42
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Én voltam így. Miután vége lett azzal a lánnyal, azóta nem néztem rá másik nőre.


Egyébként ezt pánszexuálisnak nevezik, ha nagyon el akarjuk nevezni, de szerintem felesleges. Most belé szerelmes, és ennyi. Mi változik attól a lányodon, hogy kivel folytat szexuális viszonyt? Más ember lesz ettől? Dehogyis...


Próbálj meg toleráns és elfogadó lenni a lányoddal, hiszen az égvilágon semmi rosszat nem tett, a szexuális vonzódásáról pedig nem tehet.


[link]

2013. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
A kétségbeesés teljesen rossz reakció, főleg, hogy egy homofób viselkedésből adódik. A lányod valószínűleg biszexuális, de ha egészséges családképben nevelkedett, erre lesz később igénye és talál majd magának egy férfit. Nekem is voltak leszbikus kapcsolataim, most pedig a vőlegényembe vagyok halálosan szerelmes.
2013. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Támogatni szeretném, de egyelőre még nehéz elfogadni a helyzetet, ami szerintem érthető.
2013. márc. 9. 14:47
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Itt a Balkánon érthető a kétségbeesés, fejlettebb helyeken nem.
2013. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha a lánya ilyen viszonyt folytat, egyet tehet: Szereti tovább, mert ő sajnos ilyen szexuális beállítottságú. Attól még az ön lánya.

Azért azt is vegye számításba, hogy önök nemzették, tehát a géneket önöktől örökölték. Ez nagyon sokat befolyásol valakit a nemi identitásában. Lehet, hogy egyébként egy nagyon értékes ember. Szeresse őt, és segítse az életben az egyébként felmerülő nehézségei leküzdésében.

Nem összeszűrte a levet a másik lánnyal, hanem egymásra találtak. Ehhez két ember kell. Ha a lányában nem lettek volna eredendően ilyen hajlamok, akkor nem jött volna össze a mostani társával. Kezelje természetesen a helyzetet, ne nehezítse ön is a lánya sorsát.

2013. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Hogy kezeld? Szeretettel, normális emberhez méltó módon.

Lehet, hogy egyszeri alkalom, lehet, hogy legközelebb is lányba szeret bele, nem tudhatja ő maga sem, a szerelmeket nem tervezi előre az ember.

Ha a lányoddal más gond nincs, és a kapcsolata is "normális" olyan értelemben, hogy tisztelik, szeretik egymást a párjával, akkor sok teendőd nincs, próbáld meg megemészteni a dolgot, esetleg hívd át a párját, hogy jobban megismerd.

Ha stresszeled a lányod azzal, hogy kimutatod, mennyire abnormálisnak tartod ezt, meg "kezeltetni" akarod, azzal csak elüldözöd magad mellől, és nem épp azt bizonyítod, hogy szerető szülője vagy, bármi is történik.

Én ugyan heteroszexuális vagyok, de egyszer poénból mondtam anyukámnak, hogy ha x éves koromra se jön össze semmi, leszbikus leszek. Ő erre a lehető legkomolyabban kijelentette, hogy akkor kitagad. Nos, szeretem, mert ő az anyukám, de akkor nagyon mélyen csalódtam benne, ne akard, hogy a te lányod is átélje ezt.

2013. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Miért érdekes, hogy nővel van együtt? Megváltozott bármi másban azóta a lánya, akit szeretett? Nem? Ha nem, akkor úgy gondolom, semmi köze önnek ahhoz, hogy a lánya mit csinál a hálószobában. Szeresse tovább, magának nem árt vele, vagy igen?
2013. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!