Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A mamám miért akar nekem...

A mamám miért akar nekem csokit adni? Esetleg féltékeny a másik nagyimra?

Figyelt kérdés
Mindig csokit akar nekem adni,mert azt hiszi,hogy ettől Ő "szuper nagyi" lesz,hogy mindig ad nassolni valót.Ellentétben a másik mamámmal aki érdekes sosem ad semmi chipset se csokit mégis jobban szeretem.Mert vele lehet beszélgetni meg ilyenek...

2013. márc. 10. 13:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg nincs tisztában azzal, hogy Neked nem a csoki a "gyengéd", hanem a beszélgetés.
2013. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hát nem csak a beszélgetés...

Csak nem azért akarok nagyit,hogy versengjen a másikkal

2013. márc. 10. 13:40
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nem versenyezni akar, hanem a csokival hiszi hogy örömet okoz, ha beszélgetni szeretnél akkor pedig dobj fel egy témát.
2013. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
aha:) köszi!
2013. márc. 10. 13:45
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy ő tudatosan versenyez, inkább csak te látod úgy, hogy a mama versenyzik a kegyeidért. Szerintem csak az lehet a helyzet, hogy ő azt hiszi, hogy a csoki, édesség örömöt okoz neked. Inkább szólj neki, hogy beszélgessetek többet. Találj ki valamit, hogy hogy tudnád inkább beszélgetésre terelni a szitut.
2013. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Nem versengeni akar,hanem téged boldognak látni :)

Máskor kérd meg,hogy inkább menjetek el sétálni és sütizni vagy fagyizni. Közben beszélgetni is lesz idő :)

2013. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

"Mindig csokit akar nekem adni,mert azt hiszi,hogy ettől Ő "szuper nagyi" lesz,hogy mindig ad nassolni valót"


Szegény mamád tudja, hogy te ezt gondolod?

Én is szoktam csokit kapni, de egyáltalán nem azt érzem mint te, hanem azt, hogy kedves gesztus.

2013. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Nekem az egyik nagyom csokit vesz, a másik meg mindig a kedvenc süteményemet süti. De ettől nem szeretem jobban egyiket se, csak a süti sütősről tudom, hogy Ő jobban szeret engem, mert tudja mit szeretek. Vette a fáradtságot, hogy kitudakolja milyen is vagyok.
2013. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
Miért hiszed azt,hogy versengeni akar? egyszerűen csak örömet akar neked szerezni, ha nem adna semmit akkor meg az lenne a bajod. Ne legyél utálatos örülj ,hogy add.
2013. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
ne legyél utálatos!!
2013. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!