Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitöl lehetek ilyen gyakran...

Mitöl lehetek ilyen gyakran rosszul?

Figyelt kérdés
Ma 6hete hogy szültem és pár napja nagyon furcsa dolgok történnek velem.Olyan tüneteim vannak mint mikor terhes voltam(gyakori émelygés,érzékeny vagyok szagokra és megkívánok ételket is).Nem voltunk együtt a párommal ugyhogy nem hiszem h baba lenne a dologba...de akkor mi lehet ez?Teljesen tanácstalan vagyok.Járt már így valaki?Mikorra múlt el?A dokim szabin van ugyhogy kontrollra is csak jövöhéten tudok menni.:/
2013. márc. 18. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is sűrűn produkáltam terhestüneteket szülés után, 2x még teszteltem is annyira szarul voltam. 6 hónapja szültem, néha még mindig szoktak ilyen rosszullétek gyötörni, védekezünk a férjemmel, rendszeres a ciklusom is, nem tud,m mitől lehet, szerintem a hormonok játszanak közre ilyenkor.
2013. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!