Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes a Társadalom-biztosítá...

Érdemes a Társadalom-biztosítást fizetnem magam után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Januárban záróvizsgáztam a suliban, elméletileg így március 31-ig vagyok biztosított (erről tájékoztattak az OEP-nél). Július elejére vagyok kiírva.

Érdemes-e a TB-t fizetnem magam után?

Ha állami kórházban szülök, akkor szülhetek biztosítás nélkül? Nem fognak többszázezres számlát benyújtani a végén? Vagy ez hogy működik?

Ha úgy döntök, hogy fizetek, hova kell menjek?

Köszönöm előre is a válaszokat!



#biztosítás #TB #társadalom-biztosítás
2013. márc. 18. 21:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen az utóbbi válaszokat!

Biztos nem fogalmaztam eredetileg érthetően, nem akarok kibújni a kötelezettségem alól.


Kedves 8-as!

Köszönöm szépen, pont ezt kerestem!


Kedves 10-es!

Igen, rendszeresen nézem az ügyfélkapun, hogy hol tartok. Az Oktatási Hivatal még nem jelentette le, hogy meddig vagyok biztosított, ezek szerint ők is a diákot nézik. A diákot nem vették el, hiszen jogosult vagyok rá.

2013. márc. 19. 12:36
 12/12 anonim válasza:
Amúgy meg ha az anyagi helyzeted olyan akkor a polgármesteri hivatal fizeti helyetted!
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!