Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gyermek után járó szocpol...

Egy gyermek után járó szocpol 2013. -ban?

Figyelt kérdés
Valaki aki igényelte vagy igényelni szeretné,érdekelne minden infó róla.Mit tudtok?
2013. márc. 21. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy még csak 2 gyerekre adnak szocpolt. A szocpol összegének emelése, vagy hogy 1 gyerekre is igénybe lehessen venni, még csak tervben van.

[link]

2013. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez csak terv... nekünk is 1 gyerekre kéne, és úgy egy év múlva.. de erre nem lehet támaszkodni sajnos..
2013. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy aláírtok egy papírt, hogy ha jól tudom, 5 vagy 10 éven belül vállaltok még egy gyereket és akkor tudod, 2 gyerekre felvenni a szocpolt, de ez olyan kb. 60 nm-es lakás esetén 800 ezer forint. Csak az a veszélye, ha a határidőn belül nem lesz meg a baba, akkor visszafizettetik kamatostol a szocpolt is. Sajnos ismerőseim jártak így, ráadásul 2 gyerekre írtak alá, még a régi szocpol szerint 3 milliót kaptak, aztán nem lett egy gyerek se, el is váltak és vissza kell a 3 milliót fizetniük, kamatostól.
2013. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

most nincs szocpol!!!


előző megbukott, márciusban megszüntették. a régit fogják állítólag visszaállítani, a híradóban legalábbis ezt mondták, 1 hete 2 hetet ígértek.

mi is erre várunk mert kezdenénk építkezni, megy az idő, de inkább megvárjuk, hátha fel tudjuk venni :)

2013. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!