Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyiket érdemes megvenni/hasz...

Melyiket érdemes megvenni/használni? Játszószőnyeget vagy a pihenőszéket? Vagy jó ha mindkettő van?

Figyelt kérdés

Most azon töprengek, hogy megvegyem-e a babának mindkettőt vagy csak az egyiket érdemes.

Segítsetek kérlek!


2009. szept. 17. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Van àtszöszönyegem,egy idö utàn olyan kicsi a hely,hogy lefordul röla,szoval én màr nem is hasznàlom,csak ugy hogy paplant teszek le a földre és arra a szönyegét.

Pihentetööszékem nincs,baràtnömnek van,akàrhànyszor megyünk nàla a kislànyom elalszik benne,nagyon kényelmes.

Én pihentetöszékre szavazok.De ha van rà elég pénzed,akkor jo mindkettö,ha van.

2009. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is jobban bevált a pihenőszék, rengeteget használtuk. Kezdetben "pihenni" tettem bele, utána etetőszéknek használtam, most meg belemászik a babám és rugózik benne, pedig már 11 hós. A játékívet mostmár leszereltük róla, de még mindig elbabrál vele, húzza-vonja a a lakásban.

A játszószőnyeg onnantól hogy elkezdett forogni (4,5 hós) nem kötötte le és szintén szűk lett.

Persze minden baba más, esetleg ha ismerősnél van lehetőséged tedd rá a babát hogy mit szól hozzá, úgy könnyebb lesz dönteni.

2009. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor szerintem pihenőszéket fogok venni és ha esetleg marad egy kis pénzünk akkor veszek játszószőnyeget is.

Üdv

2009. szept. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!