Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok játszószönyeget...

Használtok játszószönyeget esetleg rezgős pihenőszéket? Kinek melyik jött be inkább? Hány hetes babának érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindekettő van és használjuk sokat bár a pihenőszék már inkább csak etetéshez van de játszószőnyeg még mindig sláger. Sztem rezgőset ne vegyél mert megszokja és akkor ringathadod állandóan.

6 hós anyuka

2009. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyenlőre játszószőnyegünk van, azt nagyon szereti, simán elnézegeti a mintákat, a feje fölött lévő csörgő-zörgöket. Pihenőszék helyett inkább hintát veszek neki, szerintem annak több értelme van, már csak azért is amit az előttem szóló mondott. 3,5 hónaposak vagyunk.
2009. aug. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van mindketto, hasznaljuk is. Viszont szerintem se legyen rezgos a pihiszek. Mi a pihenoszeket mar csak etetesre hasznaljuk, mert unatkozik benne, de van elemes hintank, ami zenel, vilagit, hintaztatja. Na, az most nagyon bejon neki. Kajcsi utan ebben ucsorog vagy 20 percet. Ezek a cuccok mar 2 honapos kortol nagyon jol hasznalhatok.
2009. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vettem neki játszószőnyeget, teljes lázba voltam, hogy találjak neki egy szépet, tökre örültem neki, mikor hazahoztuk, de neki nem tetszik.:-( ahogy lerakom sír. Inkább velünk szeret lenni, meg jobban elnézegeti a függönyt ahogy mozgatja a szél, mint a színes játékokat.
2009. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő van rezgős a szék de rezgés nélkül imádja jobban szereti mint a játszószőnyeget.Már elejétől kezdve megvan,kialakítása int a hordozóé.A játszószőnyeg ezelőtt volt sláger most már nem annyira,4 és fél hós
2009. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk játszószőnyegünk és hintánk van.A szőnyegért meg van őrülve a fiam,a hinta annyira nem köti le.A szőnyeg nagyon fejlesztő,főleg ha lelógnak róla dolgok,úgy fog elkezdeni majd nyúlkálni.A hinta meg az egyensúlyt fejleszti.A pihiszékről nem tudok mit mondani.:-)))

2009. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!