Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek, hogy viszonyul a...

A férjetek, hogy viszonyul a gyereketekhez/gyerekeitekhez?

Figyelt kérdés
Fürdet,pelust cserél,játszik vele/velük,eteti őket,ha hisztizik/hisztiznek,sír/sírnak,fáj valamije/velemijük vigasztalja őket,kimutatja,hogy szereti,mondja neki/nekik,hogy szeretlek,stb..stb...???
2009. szept. 17. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pelust kicsereli,ha kell jatszik vele,etetni meg nem eteti,mert szopik,de biztos vagyok benne azt is fogja mejd.Mindig megnugtatja,ha sir,vagy ha faj valamilye,es igen szokja neki mondani,hogy szeretlek:)

4hos

2009. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Apa fürdeti a picit, a nagyot már nem kell (9 éves)

pelust nem cserél, főleg nem ha kakis, picit játszik velük, nem etet, ha sír a picike meg tuudja nyugtatni.

Mondja nekik, hogy szeretlek!

A picike átöleli, megpuszilja (14 hónapos) éa akkor szokta mondani neki: "Én is én is nagyon szeretlek!"

2009. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan úgy, ahogy leírtad. Ő fürdet, ha ideje van játszik vele, pelust cserél, ha kell, megeteti, dajkálja, szeretgeti. A kislány is imádja, nem is csoda. A legjobb APA a Földön, boldog vagyok, hogy egymásra találtunk!
2009. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért tetted fel a kérdést? Neked nem segít a párod?

2.voltam

2009. szept. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De igen,segít a párom.

Ő mindent megcsinál az ég egy adta világon az ember nem tud olyant mondani neki amit ne csinálna meg,NAGYON JÓ APA,NAGYON büszke vagyok rá.

A szomszéd apuka ilyen,ő nem bicajozik a gyerekével mert nem szeret bicajozni inkább elviszi autózni,meg ha valami van mindig azt mondja a feleségének,hogy csináld meg te ó,menjél te vele stb.mert te vagy az anya,te vagy itthon vele mondattal,meg halottam már nagyon sok anyától,hogy a férjem nem csinál meg ezt meg azt a gyerekkel!

2009. szept. 17. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk ő fürdet általában, mostanában nem tudta csak, mert éppen nikecelezzük a házat, ő meg munka után egyből csinálja. Ugyanúgy tisztába teszi, eteti, elviszi sétálni az utcába meg ilyenek. Igaz olyankor szólni kell neki, hogy menjetek sétálni vagy ki mert magától nem jut eszébe, de bármit szólok azonnal megcsinálja. Most sajna az a helyzet, hogy ha sír nem tudja megnyugtatni, állandóan utánam tutul ha látja hogy a közelben vagyok, nagyon anyás lett, most fél éves.
2009. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!

Az en fiam 11 honapos, sokat segit a parom. Mostansag mentem vissza dolgozni heti 2 napban, akkor o van a babaval. Eteti, pelust cserel (kakist utalja, de megcsinalja ha kell), jatszik vele, meset neznek, altatja. Ilyenkor ejjel is o kel hozza hogy en tudjak aludni, mert 5-kor kelek. Aztan a het masik feleben en vagyok vele tobbet, hogy o tudjon pihenni, de melo elott vagy utan altalaban bevallalja amig en lezuhanyzom stb. Uszodaba is elviszi egyedul, vagy akar a boltba elszaladnak egyutt.

Most jon a 2. baba tudja hogy jobban faradok, igyekszik odafigyelni ram. Azt hiszem nagyon szerencses vagyok vele. :)

2009. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádják egymást,babánk most 14 hónapos.

A fiam mostanában tanulta meg mondani,hogy apa,ettől aztán a párom még boldogabb.:)

Meglátja a játszón apát és sikoltozva rohan oda hozzá,annyira megható.:)

Gyakran mondja neki,hogy szereti,tisztába teszi,eteti,altatja,fürdeti,játszik vele,egy szavam se lehet és nincs is.:)

2009. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok otthon, mindent megcsinál, de ha otthon vagyok, inkább rám hagyja (lehet, hogy elszúrtam? :D). Nagyon sokat játszik vele, ezt bármikor, ha otthon vagyok, ha nem. Bírkóznak, ölelegtik, puszilgatják egymást!!! 17 hónapos a kisfiam
2009. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem mindent megcsinál. Ha lett volna melle, még etette volna is :) Imádja, és nincs terhére. A kislányunk nagyon rossz alvó, igy mikor már kivagyok, akkor ő alszik vele, és soha, de soha nem hántorgatja fel sem azt, hogy vigyáz rá, sem az alvást. Tökéletes apa.
2009. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!