Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki most tervez babakocsit...

Van aki most tervez babakocsit venni a napokban?

Figyelt kérdés
Ki milyet szeretne venni? Mennyit szàntok egy babakocsira?
2013. márc. 22. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én. Tiszta ideg vagyok, nem tudok dönteni. :D

100.000 körül jó lenne megállni.


Maxi cosit, mamas and papast és quinnyt

2013. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, elküldtem...

Szóval ezeket nézegetem.

2013. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi ma vettük meg a babakocsinkat , végül is keddre vagyok kiírva , de eddig nem dönteni , viszont ma megtaláltam azt amit kerestem ! Mi tényleg minden bababoltba voltam , voltunk Pesten is csak megnézni , de végül is itt Kanizsán is megtaláltam azt amit kerestem , ez pedig nem más , mint a Chipolino Lumina választottuk :) Mi 85 ezerért vettük , szerintem nagyon megérte :) Mi alapból olyan 150 gondoltuk ki , de nem bánom hogy nem volt drága ! Mi néztük a Maxi cosit is , de én azt mondom ha találok olcsóbbért akkor nem ragaszkodok a drágához !

Mi úgy válogattuk a babakocsikat , hogy a tesóm és a barátnőm babáit magammal vittem , de persze az anyukákat is , és bele próbáltuk őket ! A tesómnak 3 hós a barátnőmnek 9 hós babája van !

2013. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi tegnap rendeltük meg.

Mi egy Jackmar Raptort rendeltünk.

Kedvezménnyel 72.000 Ft-ért sikerült hozzájutni :) Mi max 80-at szántunk rá.

2013. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!