Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szívesen vásároltok babátoknak...

Szívesen vásároltok babátoknak, kisgyermeketeknek, magatoknak a Vateráról, illetve Tesz-Veszről használt ruhákat? Darabosan, vagy inkább csomagban keresitek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Magamnak nem, mert próbálnom kell (kivéve kismama ruha amiről tudom melyik márkából mekkora méret kell és csak az alapján kerestem).

Gyereknek igen főleg darabra, nekem a csomagokban mindig sok olyan van amire nincs szükségem vagy nem tetszik, és tudom hogy nem fogom ráadni. Ami meg annyira szép minőségi tuti csomag azok méregdrágák, 10-15 ezreket nem tudok ruhákra költeni.

Főleg hogy jártam már meg egyébként drágább csomaggal is, mert benne van a méret és annak ellenére SEM jó és mondjuk volt olyan hogy még mérettem is és mégse lett jó azzal meg nem tudtam mit kezdeni. Ráadásul az volt a fura hogy az eladó állítása szerint egyszerre hordták a többivel ami kizárt. Vissza persze nem vette meg a visszaposta is sok lett volna, szóval van benne bukta faktor is.

2013. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magamnak ritkán sikerült eltalálnom, hogy jó is legyen a ruha, így letettem róla. Kislányomnak rendszeresen vásárolok aukciós oldalról. Darabokat vásárolok, a csomagos verziót akkor merném bevállalni, ha személyesen át tudom venni, meg tudom nézni, mi az amit veszek.
2013. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekruhát szoktam venni,általában csomagban.Nekem csomagban jobban megéri a postaköltség miatt.Persze van olyan benne ami nem tetszik,de még így is olcsóbb,mintha darabra vennék.Amit kinőttünk azt azonnal teszem is vissza a vaterára és ugyanabban az árban el is adom.
2013. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanabban az árban miután ti is hordtátok egy sort?? kezdem érteni miért vannak viszonylag rossz minőségű ruhák fent viszonylag drágán...Tudom le leszek pontozva de nekem ez nem vmi szimpi.
2013. márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok az árat nem én alakítom-felrakom csomagban,hibák feltüntetésével,bár csak hibátlant teszek fel,a hibásakat ajándékba adom- 1 ft-ról indítom. 260 adásvételből nincs sem negatívom,sem semlegesem mindenki elégedett volt.
2013. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nektek darabra is megéri?Persze úgy sokkal szebb darabokat ki lehet fogni,csak én azt számolgattam,ha pl veszek egy pólót 800-ért,a posta 350 az utalás 400-700 kártyától függ.Ezt ha összeadod,1900 ft,hát,hogy megéri-e...Így már nem biztos.A csomagos olcsóbb lehet,de van olyan amiben 20-búl 14 tetszik és hordható.Meg én is vettem 5 db-osat méret szerint,abból egy volt jó a fiamra,a többi kicsi.
2013. márc. 24. 11:35
 7/13 anonim ***** válasza:

4 es vagyok jó én elhiszem csak azt tapasztalom valahogy hogy ahogy telnek az évek egyre többször futok bele rosszabb minőségbe és nem olyan olcsón..

kedves kérdező igen meg kell nézni mi éri meg és mi nem. én csak olyan dolgokat veszek a teszen amit pl. nagyon szerettem kisebb méretben is a gyerekeimnek de mivel korábbi kollekció újan tuti nem találom meg sehol. Vagy olyan ruhákat ami nem a tescóból h&m ből vagy c&a ból van mert ott bemegyek megveszem a nagyon hasonló újat és kb. ott vagyok árban vagy ha kicsit drágább is de tuti új és szép állapotú nincs benne a lutri faktor miszerint ugye kinek mi az "alig használt jó állapotú".

2013. márc. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de kérdező! Csináltasd meg a netbankot, és sokkal olcsóbb az átutalás, nem kell sorba állnod, stb...
2013. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Direkt ezért van netes kártyám.Csak az én gépem marha régi,azt mondták,azért nem tudok utalni róla.Sajnos nekem így minden drága lett vele...
2013. márc. 24. 12:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Én inkább magam turom ki a gyerekeimnek a ruhát,de teszvesz és a vateraabol kösz nem kérek.
2013. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!