Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, vennétek a babátoknak...

Anyukák, vennétek a babátoknak/kisgyermeketeknek használt ruhát a Vateráról vagy Teszveszről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen. Én vettem már kabátot, mellényt, nadrágcsomagot.
2011. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem lutrinak tűnik, meg macerásnak is. Én inkább a Tescoban szoktam venni, most is volt/van leárazás!
2011. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért ne??Nagyon jó rucikat ki lehet fogni,elég jó áron!
2011. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igen.én is szoktam használt ruhát venni a 2 hónapos kisfiamnak.de még nem vettem neten keresztül,hanem itt ahol lakom van egy bababolt ahol csak használt babaruhák vannak de olyan mint az új nem kopott,nem szakadt stb.és nagyon olcsók.250-300ft egy body stb.
2011. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha a képek szépek, és látszik rajtuk, hogy tényleg jó állapotú a ruha, akkor szoktam. Sokszor ki lehet fogni teljesen új holmikat is, áron alul.

Eddig gyakrabban vásároltam ott, de most már a 80-as méret jön, és az a tapasztalatom, hogy 74-es mérettől felfelé már sokkal nehezebb megkímélt, jó állapotú ruhát találni. Így sajna egyre ritkábban tudok így vásárolni.

2011. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi a baba,addíg nagyon megéri én ott szoktam venni.

Szinte újakat,ill alig használtakat veszek minimális áron,mert a kicsi babák nem tudják rendesen kihasználni a rucikat olyan gyorsan nőnek..nagyon szépeket vettem rugikat,badykat....Most már nagyobbak 3 és másfél évesek de nagyon minőségi ruháik vannak,nem macerás legalább is szerintem sok eladóval meg lehet beszélni előre lehetséges talákozó helyeket ill lehet alkudni....vagy utalás után postázza az eladó ajánlotan aminek nyoma van...nem vagyunk sem gazdagok sem nagyon szegények de tündéri kis rucikban járnak.

Csak is ajánlani tudom,én inkább tesz-veszen veszek nem vaterán de megéri nagyon mert újonnan nem tudnám megfizetni:-)

2011. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ha megnézed mennyi babaruha van ott, rájössz hogy biztos nem hiába töltik vele az időt az eladók.

Nagyon is átjön a képeken hogy mit veszel, én soha nem bántam meg, súlyos pénzeket lehet spórolni. :)

2011. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem vennék,hanem szoktam is! :)
2011. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én vennék és veszek is. Most pedig tapasztalom, hogy sokan vesznek mert tettem fel egy ruhacsomagot ami 4 nap múlva jár le (74-80-as méret). 1Ft-ra tettem fel minimálárral amit már túlléptek 1000Ft-al, 300valamennyien nézték meg és ebből van rajta 26 megfigyelő és 7 licit. Nagyon örülök neki mert ebből vásárolok én is a gyereknek. Amúgy én is turiban veszem a ruhákat csak sajnos az Ő mérete (92-es körüli) nagyon ritka már.
2011. szept. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam, amit itthon boltban nem kapok. Az angol márkás holmikat keresem - nekem nagyon bejön, mert jó minőség, kényelmes, vagány holmik.
2011. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!