Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak Tesiből kaptam...

Mit csináljak Tesiből kaptam egy 1-est? Anyám meg fog ölni.

Figyelt kérdés

Most 3,57 az átlagom.

Egy kettes miatt ideges, a taninformot meg megfogja nézni.

Osztályból szinte mindenki 1-est kapott.

Majd ő dönt helyettem sok mindenben, pl.: tanulás, barátok, lányok.


2013. márc. 26. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Hogy lehet tesiből egyest kapni???
2013. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

"Majd ő dönt helyettem sok mindenben, pl.: tanulás, barátok, lányok."


Lehet, ez nem is lesz olyan nagy baj.

2013. márc. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem egy tesi 3mas miatt nem engedett el egy londoni kirándulásra anno. Mi lett 1es?
2013. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Talán aki nem olyan ügyes, vagy "zseni" tesiből az kap 1-est. Nem értem miért kell rögtön leoltani valakit -e miatt, nem mindenki egyforma... Azt pedig tényleg nem értem, hogy egyes nemnormális szülő hogy lehet ideges, ha tesiből esetleg egy gyengébb jegyet kap a gyerek. Továbbtanulásnál majd rohadtul fogják nézni, hogy "Úristen! Ez a gyerek 3-as vagy 2-es volt testnevelésből!" Erről ennyit...
2013. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tesiből eddig a legrosszabb jegyem is 3-mas volt tesiből.

Majd holnap leírom mire kaptam.

Ami olyan erő feladat azt megcsinálom pl.: felülésből is nekem lett a legtöbb, szekrényugrás. Ezekből 5-ösöket kaptam. Ilyen ügyességi kosárlabdás feladat volt. Ha 10-ből neki futásból be kellet dobni, 5-től járt kettes. Nekem négy lett.

Az átlagom pont meglett 4-es.

2013. márc. 26. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 4!

Eszem ágában sem volt leoltani senkit, sőt, nagyon meglepődtem.Épp ezért,mert nálunk senki nem kap egyest tesiből, ha már átöltözik és megmozdul órán. Persze lehet valaki ezen a téren ügyetlenebb, épp ezért nem értem hogy lehet egyest adni valakinek??? Bocsi, ha valakit megbántottam, nem ez volt a cél, hanem a döbbenet,mert mondom nálunk ha valakinek nem megy a feladat,az fut 3 kört és már kap egy hármast,és akkor nincs gond.

2013. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Előttem lévőnek:

Talán azért, mert lehet, hogy nektek gyengébb, elnézőbb tanárotok van. Nekünk nem.

A tanár azt se érti meg ha valaki menstruál vagy görcsöl; fusson tovább. Általában csak bemelegítésnek 500-600m-t futunk + fogó az is 300 m futás. Ha nem állunk be egyes sorba amikor mondja fél perc alatt, mert kifulladunk stb. + 5 kör. Múlt órán pl. 40 kört futottunk az kb. 2-2,5 km volt. Általában kötélmászás, talajgyakorlatnál a legrosszabb jegy 2-es, de nagyon nehezen ad 5-öst! Nagyon sokszor futunk atlétika pályán 3 km-eket, nem érdekli, ha valaki rosszul van, addig fuss amíg össze nem csuklasz, utána talán elmehetsz megmosni az arcod... Ha coopert (kúpert, nem tudom, hogy kell helyesen írni) futunk és nem futjuk meg az előtte lévő cooper métereit (pl ha az előzőbe 2000m-t futottál és azon nem tudsz túlteljesíteni) akkor újra kell futnod! És addig futsz amíg túl nem futod. Ez általános iskola 6. osztály! Vidéki iskola vagyunk, semmi tesiszak...

2013. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

19:35- ös vagyok

+ rettegünk a tanártól! Ha valaki otthon hagyja a felszerelését egész órán fut körbe-körbe! Ezért utálom a testnevelésórát.

2013. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én Anyámat nem érdeklik az ilyen tölteléktantárgyakból kapott a jegyeim, ha az a jegy nem 1-es. Gondolok itt a tesire, énekre, rajzra.
2013. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát nálunk is elnéző nagyon.

Tesiórán csak focizunk, esetleg valami mást kosárlabdázunk.

Be se szoktunk melegíteni.


Most nem tudom miért nagyon bekeményített.

2013. márc. 26. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!