Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pierr cardin babakocsik jó...

A pierr cardin babakocsik jó fajták?

Figyelt kérdés
képet is adnék hozzá de valamilyé nem lehet beilleszteni.köszönöm a válaszokat.23km
2010. dec. 18. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nem igazán.inkább az alsó kategória
2010. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekünk pierre cardin ps682 van. [link]

Nagyon szeretjük, bár utólag belegondolva nem biztos, hogy ilyet kellett volna vennünk, de ezt nem lehetett előre tudni. Ugyanis kisfiam csak 7 hetes koráig viselte el a mózest, utána bébihordóval jártunk sétálni. Tehát elég lett volna nekünk egy később sporttá alakítható, téliesíthető babakocsi, plusz külön egy bébihordó. Így viszont 80 ezer volt az egész szett, tehát elég sokat kiadtunk rá, úgymond fölöslegesen. Sokkal olcsóbban megúsztuk volna, de mondom, ezt nem lehetett előre tudni.

Egyébkén pille könnyű, 6 kg az egész váz, tök egyszerű összecsukni, és ráadásul egész kicsire lehet összecsukni, bolygósak az első kerekei, nagyon könnyű tolni, nagyon könnyű irányítani, a tolókar állítható, tehát az én 153 centimnek és a párom 176 centijének is kényelmes, és az összes tartozékát mindkét irányba fel lehet csatlakoztatni a vázra.

2010. dec. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elsőt kérdezném,hogy volt ilyened,tapasztalatból beszélsz vagy esetleg az itt hallottak alapján?

Amúgy mi is a 682-est néztük, szerintem azt vesszük.

Boltban eladó csaj,mondta, hogy anno volt nekik "hibás"szériájuk,de,hogy mostanra javították(kerekeit) és ezért ő bátran meri ajánlani.

2010. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy az előző válaszoló tapasztalatból beszél-e vagy sem, de nekem 20 hó kislányom van és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. 6 hó koráig hazsnáltuk a mózest és utána a sportrészt, a hordozót is majdnem 1 éves koráig használtuk pedig elég nagy a babám. Netudom miért kell mindjárt úgy válaszolni hogy alsóbb kategóriájú kocsi, hiszen semmivel sem jobb mint a Jané vagy a társai, ezeknek az áruk meg 3x annyi mint a Pierre cardin.
2010. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Nekünk is PS682 van. Én egy kicsit árnyalom a képet, ha nem baj. Egy éve használjuk. Funkcionálisan imádnivaló, tényleg mindent kihasználtunk benne, fél évig a mózest, amiben amúgy a lányom 3 hónapos koráig a nappaliban heverészett és kocsicsörgőkkel játszott, a vázra rögzíthető hordozóka is nagyon praktikus, messze van a garázsunk. A sportrész kétirányú felszerelése is jó, a lányom sokszor kíváncsiskodik, de sokszor jobban szereti, ha elszórakoztatom menet közben. Eddig a jó. Most jön a rossz. A kerekei miatt visszakültem a vázat garanciális javításra, mert a bolygókerekek lötyögtek, nyikorogtak, és az egyik le se ért rendesen a földre, a levegőben repkedett. Végülis nagyjából megcsinálták, bezsírozták, azóta nyúzzuk rendületlenül, de most a hóban pl. nem merek vele elindulni, mert az első járdaszegélynél nem tudom letolni. a váza a sok két kerékre emelgetéstől oldalirányba centimétereket ellötyög, úgyhogy kaptam ringató funkciót is... jó úton nagyon jó tolni, egy kezes kocsi, de az első úthibánál, vagy járdaszegélyről letolásnál úgy lestukkózik, hogy átesel a kocsin... nem tudom, milyen a többi babakocsi, mert ez az első, és remélem, ha kitart a váz addig, akkor az utolsó is. mindemellett se rábeszélni, se lebeszélni nem akarlak, hogy ilyet vegyél, de szerintem minden tudnivalót megadtam a döntéshozatalhoz :) persze vannak más típusok is, van, amelyiknek pl. négy fix kereke van, azokkal nyilván más a helyzet. ja, a kerekekről annyit, hogy defektet is kaptunk (a hátsó kerekek tömlősek), a férjem háromszor ragasztotta, mert mire visszatette a külsőbe a belsőt, addig új lyukat vágott rá a csavarhúzóval :) de sikerült megcsinálni.
2010. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is pierre cardin van,nagyon szeretem 1 éves a kisfiam,eddig semmi gond nem volt vele :) én ajánlom..lehet hogy olcsóbb kategória..de kedves első válaszoló..nem mindenki teheti meg h. 100ezer felett vásároljon babakocsit és ez szerintem jó minőség is.
2010. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem bergonom van maximálisan meg vagyok vele elégedve, árban pierre cardinnal egyezik. de, unokatesóméknak pierre cardinjuk volt, 3 funkciós. igaz, h kicsi babát szült (3100) de kinnt olyan gyorsan nőtt, hogy a mózest alig tudták használni, meg nem lehetett benne csak fektetni ugye, és egyfolytában üvöltött, ha nem látott ki belőle. meg hamar ki is nőtte. ha három funkciósra van keretetek (kb. 80.00) akkor inkább ez a nyerő szerintem

[link]

2010. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van egy eladó perre cardin babakocsim, ha érdekel.

Ez a típus: [link]

2010. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

nekem volt sajna:-( én is azt mondom hogy alsó kategória én tuti nem vennék megint!

2011. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!