Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hagytatok mar el a gyereketek...

Hagytatok mar el a gyereketek kedvenc targyat vagy rongyijat? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
Nálunk mar többször megesett, hogy végig kellett járnom a bevásárlóközpontot tiszta idegbe, de a végen mindig megtaláltuk. És többször láttam mar a pénztárnál ott arvalkodo rongyit, ilyenkor úgy sajnálom a kis gazdáját, de nem kevésbé az anyukat is, hogy hianyozhat nekik. Ezekből okulva a szemem percenként rajta van, kb mint a gyereken.
2013. márc. 27. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Pont ezért nem visszük magunkkal, hogy el ne vesszen.
2013. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kocsiban hagyjuk mindig a kedvenc dolgaikat, mert vannak olyanok, amelyeket nem tudnánk pótolni.
2013. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Mi se visszük ki a lakásból,nehogy elvesszen. Ráadásul elég ramaty állapotban van(elég kopott már), ezért több ember megmozgatásával Londonból sikerült szereznem egy ugyan olyat, mert már sehol nem lehet kapni.
2013. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos volt a kisebbik fiam, amikor elhagytuk a rongyiját. Mivel azt még évekkel azelőtt vettem a nagynak, sajnos már nem lehetett sehol sem kapni (C&A-s volt), pedig elmentem az összes bp-ibe és felhívtam mindet :(

Szerencsére volt egy fotónk róla, így neten több oldalra is írtam, még ide is kiírtam egy kérdést (amit töröltek a kedves adminok), de nem tudtak segíteni.

2 nap múlva elmentünk a C&A-ba és a kisfiam választott egy új rongyit, egy plüss Tigrist. Mikor bebizonyosodott, hogy jól választott, gyorsan vettem még1-et, amit elraktam :)

Viszont, amikor 1x elkóborolt a Tigris, elővettem a másikat és a kisfiam utána már nem akarta visszaadni, így már 2-vel alszik :))

2013. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!