Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23-25 éves, első babát vállaló...

23-25 éves, első babát vállaló kismamák, milyen körülmények közé vállaljátok a babát?

Figyelt kérdés

Házasok vagytok?

A párotok hány éves?

Saját házba,lakásba vagy albérletbe,esetleg szülőkhöz érkezik a kicsi?

Mennyi a havi bevételetek?

Biztosítottak vagytok,jár majd tgyás-gyed?

Miért éppen most vállaljátok?



#gyerekvállalás #fiatal édesanya
2013. márc. 27. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
23 évesen szültem, amikor terhes lettem akkor házasodtunk össze. Párom 24, saját házba, kb. 130.000 a bevétel + a szülők segítenek, kaptam tgyás-t, gyedet. Csak becsúszott a bébike, de mégis a legnagyobb öröm az életemben.
2013. márc. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ditta323 ***** válasza:
29%

Mi jövő évre tervezzük a babát. Nyáron esküvő majd utána. Hát, hogy biztosított vagyok-e elméletben igen, csak ki tudja a cég mit fizet be utánam.. Saját lakás csak hiteles, de szerencsére nem sok a hitel havi részlete. Hogy miért most vagy közeljövőben? Hát mert úgy érezzük, hogy itt az ideje.

24/L

2013. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25 éves voltam, mikor terhes lettem. Egy kicsit sűrűre sikeredett a 2010-es év. Májusban lakásvásárlás és esküvő, júniusban lakásfelújítás, júliusban estem teherbe. Nem volt tervezett baba, szerettünk volna egy kicsit helyreállni anyagilag, de nem bánom, hogy így lett. A havi bevételünk kb. 350e forint volt. Most jár le a Gyed-em, de még itthon maradok a lánykámmal 1 évet. Kaptam Tgyás-t és Gyedet is.
2013. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

24 vagyok. Nálunk "becsúszott". Nem voltam az elején felvillanyozva, de nem akartuk elvetetni.

Párom 30 éves, neki van háza, 2,5 éves kapcsolat, együtt élünk 1,5 éve.Bevételünk 300 körül van (kicsit ingadozik párom fizetése), ebből az én 90em lesz kevesebb. 1,5 éve dolgozok, szóval jár majd pénz. Ezek alapján minden oké lenne/lesz. Csak még vagy 5 évet csúsztattam volna. Én még a kapcsolatunkat is fiatalnak tartottam egy kicsit a gyerekhez, még volt pár tervünk. De ez van, most már örülünk. Kislányunk lesz :)

2013. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2012 februárjában voltam 25,és júliusban érkezett a kislányunk:)Már 26 vagyok.

A párom augusztusban lesz 28,mésfél év van köztünk,a baba születésekor 27 volt.

Nem vagyunk házasok,most nyáron lesz az esküvőnk.

Saját lakásba vártuk a picit.

285 e a havi bevételünk.GYED+CSP+párom fizetése.Szülők néha adnak egy kis pluszt.

Jár.

Nem volt kimondottan tervezett baba,de semmi akadálya nem volt az érkezésének.

2013. márc. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

24 éves vagyok,a párom 30,a babánk most 2 hónapos.

Saját lakásunk van.Havi bevételünk 300 ezer forint.

Párom fizetése+tgyás.

Nem vagyunk még házasok,jövőre tervezzük a lagzit.

Nem terveztük a babát,csak besikerült,és vállaltuk.

Most ő a mi legnagyobb boldogságunk. :)

2013. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Én 24 voltam mikor gyereket akartunk, de sajna csak 28 évesen jött össze, de a körülményeink ezalatt nem igazán változtak. Saját lakásunk vanhavi 500ezer körül van a bevételünk amíg gyeden vagyok, ha újra melózom már jobb lesz. Nem vagyunk házasok.
2013. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

25 éves voltam, amikor született a kisfiam 3 éve.

Házasok voltunk már.

Amikor megfogant, még albérletben laktunk, nem sokkal a születése előtt költöztünk saját lakásba (hitelre).

Havi bevétel: azt hiszem, olyan 350-400 ezer volt összesen.

Biztosított voltam, dolgoztam előtte.

Mert akkor éreztük magunkat készen rá.

2013. márc. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi házasok vagyunk, én most 25, a férjem 35. Most veszünk nagyobb lakást, felújítjuk, aztán jövőre jöhet a baba (vagy tőlem akár idén is). Kb 4-500e a bevétel, fogok kapni tgyást, biztosított vagyok.
2013. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok, a férjem 25. Nyáron házasodtunk. Havi bevételünk kb. 230-250 ezer Ft, albérletben élünk. Emellett van kb. 3,5 millió ft megtakarításunk. A férjem már három éve, én egy éve dolgozok. Biztosított vagyok, de gyedre már a férjem fog menni. Nem terveztük a babát, egyszer nem voltunk óvatosak, és mivel betegség miatt azt mondták, hogy természetes úton nem eshetek teherbe, nem vettem be esemény utáni tablettát. De nagyon örülünk, hogy jön a baba, lehet, hogy soha többet nem fog sikerülni, így hatalmas az öröm az egész családban, baráti társaságban.
2013. márc. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!