Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudok megbarátkozni azzal...

Nem tudok megbarátkozni azzal a gondolattal h apa leszek 26 vagyok ősszel fog szülni a párom és az első gyermek. Fiatal apukáknak hogyan sikerült ezen tullépniük?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

26 évesen fitalanak érzed magad?


Drágám te már nem vagy fiatal, kicsit sem. 26 évesen mondhatnánk, hogy a fajtád legjobb párosodási idejében vagy.

Min kellene túllépned? Nem akartad a gyereket? Akkor miért nem húztál a farkacskádra gumit?

Még ezek után jön a legrosszab része, a kisgyerekes idöszak, amikor párodnak nem egy hisztizö apukára hanem igazán jó partnerre lesz szüksége. olyanra aki az elsö 3 hónapban mindenek felett segít mindenben.

2013. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

A férjem 24 évesen lesz apa, bár ő már előbb is szívesen azzá vált volna. Kezdi érezni a súlyát, hogy fel kell nőni és gondoskodni rólunk. Ezt mindig is úgy kezelte, hogy ez az élet rendje. Talán kicsit ijesztő (nekem az :)), de az igazán jó dolgok sokszor sok munkával járnak.

Túl fogod élni, ne parázz, ha megszületik a gyereked, másképp fogod látni a világot :)

24/N

2013. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A férjem 19 évesen lett apuka:) Most annyi idős, mint és nemsokára születik a harmadik. Nagyon könnyen belerázódott, csodálatos apuka:) Jobban ment neki az elején mint nekem:D (én 17 éves voltam akkor)
2013. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
*most annyi idős ment te
2013. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezen nem túllépni kell. Ha nem vagy felkészülve az apaságra akkor védekezni kellett volna.

Mi is fiatalon lettünk szülők, magunkhoz kellett venni férjem két kisöccsét (1 évesek voltak). Mindketten 23 évesek voltunk. Nem volt egyszerű, nem mondom, hogy nem féltünk, de megoldottunk.

2013. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
26 éves, szerintem nem számít fiatal apukának. Mondhatni ideális. Amúgy meg, erre nem lehet felkészülni, ez egy új dolog, kár agyalni rajta. Lesz egy helyzet, amibe belekerülsz és ennyi. Majd meglátod, amikor már ott lesz a gyerek és összeszoktok, olyan lesz, mintha mindig is veled lett volna és nem lesz furcsa, inkább természetes.
2013. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A férjem 21 éves és egy 6hetes kislány apukája.Keményen dolgozik egyszerre 2munkahelyen és sokat is éjszakázik,de akármennyire hulla is mikor hazaér sosem hagyná ki h picit a babával legyen.Fantasztikus apuka!Nagyon hamar belejött mindenbe,pl ha itthon van követeli h ö fürdethesse a kicsit:)nyugi belejössz majd:)
2013. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zabmester ***** válasza:

26 évesen tényleg nem abban a korban vagy, hogy az apává válás ténye ilyen elképzelhetetlen legyen a számodra. Itt az ideje, hogy rájöjj, te már régóta felnőtt ember vagy, nem tini. Fiatalnak fiatal vagy, de ez miért zárja ki a szülővé válást?

Amúgy meg, hidd el, a nálad akár tízessel idősebb apukáknak is hozzá kell szokniuk a helyzethez, úgyhogy felesleges azzal takaróznod, hogy fiatal vagy. Ez egy új helyzet lesz, amibe mindenkinek bele kell rázódni (még a babának is), de ez egyáltalán nem lehetetlen.

2013. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
26 évesen egyáltalán nem leszel fiatal apuka. Ez teljesen normális kor apává válni. Elég baj, ha Te túllépni akarsz azon, hogy apa leszel, nem pedig örülsz neki. Gondolkodni kellett volna mielőtt belevágtok, ha ez ennyire trauma neked.
2013. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy leírjátok,hogy szerintetek nem fiatal és a ti párotok még hamarabb lett apa nem segítetek semmit.

Egyszerűen megijedtél a felelősségtől ez teljesen normális. Hidd el sok anya is átmegy ezen, de ha megszületik a baba felnősz hozzá.

2013. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!