Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen és milyen körülmén...

Hány évesen és milyen körülmények közé vállaljátok az első babát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

26 voltam(férjem is), albérlet, nem volt kocsink, férjemnek volt munkája, nekem nem.

Azóta 1,5 éves, kocsink van (megörököltük rokonoktól),ugyanott lakunk(36 nm-es panel) és úgy néz ki becsúszott a tesó:)

2012. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok ésviszonylag jó anyagi körülmények közé várjuk az első babánkat.saját jól felszerelt lakás, kocsi, de a legfontosabb hogy szerető család várja majd.azért vártunk eddig mert nem éreztük elég érettnek magunkat egy babához.
2012. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22-24 évesek voltunk, amikor az első baba megszületett. Házasok voltunk, saját lakásban laktunk (hitellel), autónk nem volt. Most már hitel nincs, mondjuk még autó se, de úgy döntöttünk jöhet a tesó is.
2012. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok a vőlegényem 27. Minimál bérért dolgozik (47ezer, köszönjük az államnak!!!), Én árvaságit kapok (25ezer). Hiteles lakása van, az autó teljesen az övé. :) Nem vagyunk nagy igényűek, egész jól megvagyunk.

18hkm

2012. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Én 21 vagyok, vőlegényem 29. Saját, kétszintes házunk van, mindkettőnknek saját autója, hitel nélkül. A szülei vállalkozók, cégük van, meg neki vannak külön vállalkozásai. Én tanulgatok, csak, hogy legyen valamim, ha valamikor szeretnék dolgozni. Jól élünk, de megbecsüljük amink van :)

Most tervezzük a babát, ez a 4. próbálkozós hónapunk, most volt peteérésem, remélem éppen ágyazódik be a kicsi babánk, akit már nagyon várnánk!!!!

2012. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30 és 33 évesen, mindkettőnknek biztos munkahely, albérlet, két saját kocsi, hitel nem volt.
2012. ápr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 22, férjem 23 volt. Hitelmentes házunk, kocsink van, férjem jól keres, nem kellett dolgoznom (mondjuk nem is találtam munkát). 1 gyermekünk van, pár év múlva jöhet a tesó.
2012. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 25 éves voltam, a férjem 29. Lakásunk és autónk is volt, mindkettő hitelmentes. A férjemnek ugyan volt munkahelye, de nem biztos meló (ki is rúgták). Én munkanélküli voltam. Megélünk, nem is voltak komolyabb anyagi problémáink.
2012. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 23, férjem 29 éves. Engem kirúgtak a terhességem elején, 3 hónap munkanélkülin voltam, aztán már nem tudtam elmenni dolgozni a szakmám miatt. Férjem egész jól keres, viszont az autóhitelünk megduplázódott + van még hitelünk. :( Kb. 70 ezer Ft marad a pelusra, kisfiunk + saját ételünkre és egyéb kiadásokra, de szépen kijövünk.

Szolgálati lakásban lakunk, minimális összeget kell rá fizetnünk.

2012. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xStefix ***** válasza:
Nálunk nem volt tervezett a gyerkőc, én 25, apja 26 volt, pont 1 év után jött a gólya. Lakást a szüleim vettek nekünk épp előtte, de már a terhesség alatt másikat vettünk, mert vidékre költöztünk. Autónk nem volt, nincs és nem is lesz. Szerencsére anyuék ebben is támogatni tudnak, ha fuvarozni kell. A terhesség alatt összeházasodtunk, férjem végig dolgozott, csak munkahelyet váltott. Én a baba előtt épp elkezdtem dolgozni, azóta gyesen voltam ill. fősulira járok. Nemsokára megszületik a kistesó, úgyhogy épp halasztok.
2012. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!