Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Tegyük fel hogy...

Anyukák! Tegyük fel hogy anyagilag megtehetitek hogy babysittert fogadjatok a gyereke (i) tek mellé. Milyen kritériumok alapján keresnétek, melyek lennének a legfontosabb tulajdonságok ami mellett nyugodt szívvel rá mernétek bízni valakire a piciket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy dolgot biztosan mondhatok! Tuti le leszek pontozva, de én egyetlen öreg asszonyra se hagynám a gyerekemet! Sokan pedig a fiatalokat elvből kizárják, nem tudom miért, de én nem gondolom, hogy 24- 35 év közötti dadus nem lenne alkalmas :D Ez lenne a fő szempont! A másik meg, hogy nem feltétlen kell, hogy legyen gyereke! De ami a legfontosabb, hogy a gyerekemnek szimpatikus legyen és szeressen vele lenni!
2013. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én épp ebben vagyok nem azért mert annyira jól állunk, hanem mert 2 en vagyunk a gyerekekre a férjemmel, "kedves" rugalmatlan munkaadókkal akik nem viselik el ha bármelyik gyerek beteg vagy ha oda kell érni értük az oviba stb. (nem állandóan gond de néha előfordul hogy a beosztásunk miatt se a férjem nem tud odaérni 3/4 5 re se én a város másik végéből az oviban viszont görbén néznek már fél 5 után is ha nem érünk oda).

Tehát: nagyon fontos hogy ne legyen nagyon fiatal (tehát tizenéves) . Én egyáltalán nem ragaszkodom hozzá hogy ilyen olyan csecsemőgondozói meg bébiszitterképzői meg gyógypedagógus stb. diplomája legyen, mert sajnos tapasztalatom hogy nem ezen múlik.

Eltöltök vele együtt időt, elhívom magunkhoz és látom rövid idő alatt hogy hogyan viselkedik a gyerekekkel, ez a személyiségéből fakad és nem a tanulmányaiból! Legyen szimpatikus nekem és a gyerekeknek (3.5 és 5.5 évesek). Nem kell hogy mézes mázasan bánjon velük és igenis szóljon rájuk ha olyan a helyzet de azért ne pattogjon mint egy őrmester.

Nehéz nagyon nehéz, belátom bébiszitternek LENNI sem könnyű meg jó bébiszittert kiválasztani sem az...

2013. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem viszont fontos, hogy legyen gyereke. A képesítés nem számít, inkább az, hogy olyan ajánlja, akit ismerek. És persze tetsszen a gyerekeknek is.
2013. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!