Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan lehet megállapítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megállapítani a ránézésre kemény, vad csajokról hogy mégis érzékenyek és rendesek ezen tulajdonságok mellett?

Figyelt kérdés

Nagy ritkán belefutottam ilyenekbe és rájöttem h nekem ők jönnek be igazán. Külsőre nagy menő csajoknak tűnnek de belül mégis aranyosak, rendesek és kedvesek és nem nagymenő pasit keresnek hanem rendes kedves pasit aki normális velük és nem bunkóskodik. Viszont nagyszájúak és kimondják amit akarnak, buliznak és cigiznek is esetleg.

Sajnos akikkel találkozok mind foglaltak, pedig már elég sokkal találkoztam, akik szabadok viszont 1 se ilyen :(


2012. dec. 4. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Akikbe eddig belefutottál, hogy jöttél rá, hogy ilyenek? Gondolom történt valami, például egy tartalmasabb beszélgetés vagy egy olyan szitu, amiben megmutatkozott, hogy rendesek és érzékenyek.
2012. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, beszélgettünk és nem mondom h eddig sokkal, de megállapítottam h nagyon bejönnek nekem viszont mindnek volt pasija bár ettől még elvoltunk :D
2012. dec. 4. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyenek jönnek be. Izgalmasak, szexisek, mellettük aztán nem lehet unatkozni.

Nem lehet ránézésre megállapítani. Keresgélni kell. Fogd fel úgy, mintha gyémántot keresnél az üveggyöngyök között. Ott van az, csak sokáig kell turkálni utána.

2012. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ránézésre nem lehet
2012. dec. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igazából minden ''menő'' lánynak van egy érzékeny és kedves oldala is csak meg kell őket ismerni és érd el h bízzon anyira benned h megmutassa és azért lehet ez nekik egyféle maszk mert lehet h már ráb*asztak erre a nagy kedvességgre (én már csak tudom....) és kül lehet h kidobják a barátjukat ha te jobban bejössz nekik :P
2012. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából most kezdtem a csajozást és egész jól haladok :)

Sajnos kicsit elvoltam magammal eddig így most nem nagyon tudom mi h megy, de meglepő h egész jó csajokkal is sikerül eltölteni 1-1 "randit" :)

2012. dec. 8. 19:41
 7/8 anonim válasza:
én ilyen csaj vagyok;D
2012. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Azt, hogy valaki más-e valójában, mint amilyennek ránézésre látszik, sztem úgy lehet megállapítani:

- ha valamennyi időt eltöltesz vele kettesben (pl. kettesben nézitek a naplementét a vízparton, és esetleg összejön egy jó beszélgetés)

- vagy nehézségeket kell megoldani együtt (pl. felmászni egy hegycsúcsra mondjuk egy kilátóhoz, vagy együtt lakni...)

...

2013. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!