Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig lehet lefagyasztva...

Meddig lehet lefagyasztva tárolni az anyatejet?

Figyelt kérdés
Lehet, buta kérdés, még tapasztalatlan vagyok, és még csak pocakos, nem is babás. Arra gondoltam, hogy ha lenne elég tejem, a felesleget, amit lefejek, le is fagyasztanám, hogy legyen későbbre is (esetleg majd bébipapit sűríteni vele, krumplit pépesíteni, stb.). Sajnos anyukámnak hamar elapadt a teje, lehet, nekem is el fog hamar. Meddig áll el, ha lefejem?
2009. szept. 19. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyerekorvosunk 3 honapot mondott(, de hallottam mar 6 honapot is...).Az hogy anyukadnak hamar elapadt a teje nem jelent semmit, enyemnek max 50m ml volt es az is csak nagy erofeszitesek aran, nekem viszont van boven.Amikor kevesnek tunik akkor vagy csinalok egy Herbalaktos tea kurat(2 het) vagy iszom egy sort este :-) .Ezen kivul az elejen erdemes fejegetni,na meg sokszor mellre rakni a picit hogy minel tobb inger erje a tejtermelo mirigyeket.Sok sikert es konnyu szulest!

4 hos fiu anyukaja

2009. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, sokat segítettél
2009. szept. 19. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hónapig lehet felhasználni, nem 3-ig. Ez biztos. Már vidd be a korházba is a mellszívót és fejj, még akkor is ha csak pár csepp jön, mert így indul be minnél hamarabb. Nekem anyukámnak is sok teje volt és nekem is rengeteg és még a fagyót is megtöltöttem, és még így is ki kellett borítani:(
2009. szept. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!