Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sajnos nincs tejem,2 hetes a...

Sajnos nincs tejem,2 hetes a babám és felajánlották, hogy kaphatnék anyatejet, lefagyasztva megbízható helyről. Most tápszerezem a picit. A védőnő szerint nem gond. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak úgy ha ismerném személyesen az anyatej leadóját.


kaphatsz tejet központilag is ott be van vizsgálva... biztonságos.

a legtöbb baba nem is szereti a lefagyasztott anyatejet felengedve...

2010. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét gyerekemmel adtam lefagyasztott anyatejet (hónapokig), mert nálunk sajna nincs anyatejgyűjtő. Mindkét baba szerette.

Ha ismered akitől vinnéd, és megbízol benne, nah meg persze a baba is szereti, akkor jobb neki mint a tápszer sztem.

2010. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Mindenképpen próbáld a tejet adni!!!!
2010. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is így jártam, csak nálunk 1 hósan kellett a tápszer. Én anyatejhez csak 2 és fél hónapos korában jutottam, azt is sajna csak két hétig, de mindenképpen ajánlani tudom a tejet. Amíg csak lehet, addig használd ki a lehetőséget. Jó egészséget nektek!
2010. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenhol működik anyatejgyűjtő!!!!

Ha a védőnő ajánlja, te is beszéltél a tejet adó anyukával, akkor nyugodtan próbáld ki. Mindenképpen jobb, mint a tápszer. Tőlem is hordták anno így, mert nálunk sincs gyűjtő. Nekem is jó volt, mert nem kellett kidobni a rengeteg fölösleget, a másik anyukának is jó volt, mert a babája nem tápszert kapott.

2010. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem hónapokig vitték a tejet. Hol fagyasztottan, hol frissen. Soha nem volt semmi gond, de csak azért mertem adni, mert a védőnő áldását adta rá. Ismer engem, családomat, a másik család pedig boldog volt, főleg a baba!

Szerintem nyugodtan fogadd el, nagyon sokat számít!

2010. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam 16 hetes és hál jó égnek van böven tejem igy anytejleadó lettem.Leírom náluk,hogy müködött.müködik.A védönömnek szóltam,hogy nekem van"fölösleges"anyatajem és ha valakinek kell akkor nagyon szívesen adnám!Természetessen teljessen hivatalossan,minden orvosi papirom megvan.Sikerült találni egy kislányt.Mi személyessen találkoztunk az anyuka kérdezett mindenfélét,dohányzom e,figyelek e atáplálkozásomra stb..Elöször vittek egy keveset megkostolni azóta mindem másnap jönnek a tejért,mivel mi nem lakunk messze egymástol.

Tehát én azt javaslom ha van lehetöséged akkor találkozz a tejleadóval személyessen tudsz töle kérdezni pár dolgot amik fontosak!!És igen ha a babádnak megfelene a tej akkor jobb lenne ha azt kapna de csak akkor ha te is ugy gondolod,hogy nyugodt szivel adod azt a tejet!

2010. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megbízom az illetőben.De úgy adjuk majd neki,hogy anyatej+tápszer pótlás.És a tejet folyamatosan kapjuk.
2010. szept. 29. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:
A tej mellet szavazok csak jobb mint a tápszer.Bárcsak mi is kaptunk volna valahonnan anyatejet,de itt annyira primitívek hogy nem adják oda a fölösleges tejet inkább kidobják,pedig szerintem sokan fizetnének is érte.
2010. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!