Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az, amit sosem gondolt...

Mi volt az, amit sosem gondoltál volna a várandósságról/szülésről/anyaságról, mielőtt megtörtént volna Veled?

Figyelt kérdés
Például nekem senki sem mondta,hogy az orrvérzés is terhességi tünet. Hetekig ömlött az orromból a vér,és a 3 gyermekes kolléganőm így jött rá,hogy babát várok. :)

2013. márc. 31. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Jooo kerdes!


Hogy ennyit fogok pisilni meg hogy pl valaki ravag a vallamra az fajni fog. Nem.vagyok puhany, de miota terhes vagyok nagyon faj ha igy "megleggyintenek"

2013. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem is olyan egyszerű őt összehozni. Még csak pocakban 8 hetes, de már most nem az érdekel, hogy nekem mi a jó, ha nem hogy neki jó legyen minden. :D
2013. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó rengeteg minden és még a többedik terhesség/szülés/anyaság is tudott meglepetést okozni.

Azt tudtam hogy nagyobb lesz a cici, de hogy duplájára nő azt álmomban nem gondoltam (pedig amúgy sincs kis mellem).

Hogy előbb tudom meg a vizelet megváltozásából hogy IGEN terhes vagyok ismét, mint a tesztből vagy bármi másból.

Hogy a szülés annyira felülmúlhatatlan és egészen megfogalmazhatatlan fájdalom mint amilyen volt (emlékszem még vajúdás közben is döbbent voltam hogy ezt hogy bírják ki mások?)

Hogy sokszor hiába tudod szóról szóra mit hogy is kéne csinálni a babáddal, gyerekeddel mégse sikerül az istennek se.

Hogy a szoptatás olyan roppant egyszerűnek tűnik mielőtt szülünk, aztán meg annyira központi és nehéz kérdés is lehet.

Hogy 3 gyerek mennyire gyökeresen különbözhet egymástól.

Meg még sok egyéb:)

2013. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Várandósság: nem gondoltam, hogy ilyen kellemes érzés.

Szülés: nem gondoltam, hogy ennyire fáj.

Anyaság: nem gondoltam, hogy valami lehet egyszerre nagyon szép és nagyon nehéz is.

2013. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat =) Első,második,gratulálok a pocaklakóhoz :) A szülésről én sem gondoltam,hogy ENNYIRE fáj :D De azt se gondoltam,hogy TÉNYLEG elfelejt az ember minden fájdalmat,amikor a picit a kezünkbe adják.Az anyaságról pedig nem gondoltam volna,hogy az embernek ilyen erős ösztönei vannak.
2013. márc. 31. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem gondoltam, hogy kepes vagyok nappal dolgozni, ejjel szoptatni honapokon keresztul.

Azt sem, hogy en aki kinok kinjat eltem at ha hanynom kellett, 9 honapig kepes leszek ra minden nap!

Hogy olyan ehseg torhet ram, amit soha, soha az eletben nem tudnek megmagyarazni, hogy milyen erzes! ...es hogy sirva nevetek majd mire megerkezik a kaja mert csak az jo amit rendeletem am!!!!

Hogy a Babe c. filmet keptelen leszek megnezni es a Toy Story 4-et vegig bombolom a moziban mindenki erdeklodo tekintetet magamra vonzva.

Oh! Soha, senki nem mondta, hogy vajudaskor a fajdalomtol elveszthetem az eszmeletemet, felrebeszelhetek ( a magyarul beszelo anyosomnak angolul az olasz keltetogepekrol...???!!!!) es hogy az amugy rettegett mutobe vigyorogva, boldogan, onkent hagyom magam beguritani!

Utoirat: Anyosom vajudott velem. Imadom az Anyosomat! Edesanyamat nem akartam, hogy ott legyen. Nem akartam, hogy lassa mennyire faj(hat).

S azt ugyan mondtak, hogy igy-ugy fogod imadni a gyermekedet de en nem ereztem honapokig semmit. Nem ereztem magam anyanak, nem volt szerelem elso latasra. Ugy kb egy ev utan kezdtem azt erezni, hogy Anya vagyok.

Imadom a Kisfiam, szerencses vagyok, hogy o jott hozzank.

2013. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam volna, hogy

a 30. hét környékén már képtelen leszek dolgozni (én, a munkamániás)

egy reklámon sírni fogok csak azért mert terhes vagyok

tényleg ki fogom bírni a szülési fájdalmat (nagyon alacsony a fájdalomküszöböm)

tényleg elmúlik minden fájdalom miután kibújt a babám

tényleg elfelejtem másnapra, hogy mennyire fájt a szülés

létezik olyan baba aki 3 hónapig csak sír (arra készültem, hogy egy csecsemő csak eszik és alszik, a hasfájás létezéséről sem tudtam)

2013. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy az alvással minden rendben lesz, kipihenem magam amíg lehet...hát nem így történt :-). Este alig bírtam aludni, mert azt hallottam, hogy ilyenkor rossz a babának ha háton fekszek.. egész éjszaka csak forogtam, már 3-4 óra körül mind a két lábam fájt és zsibadt... aztán a derekam...
2013. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!