Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy felelőtlenség...

Szerintetek nagy felelőtlenség volt? Szülés után két héttel megtörtént!

Figyelt kérdés

Két hete szültem és együt voltunk újra a párommal este a fürdőkádban.Nagyon óvatos volt,vigyázott rám.

Szerintetek nem kellett volna?

Most eléggé félek :S

Természetes úton szültem és közelítek a negyvenhez.


2012. szept. 26. 16:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És igen,azt elfelejtettem írni,hogy van véres folyásom,olyan közepesen erős.
2012. szept. 26. 16:12
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem felelőtlenség volt, de ti tudjátok. Nem véletlen van kitalálva a 6 hét.
2012. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első babám született amúgy
2012. szept. 26. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

IGEN!

Pedig ezt úgy mondom, hogy 2 gyerekem van, és egyikük születése után sem vártuk ki a 6 hetet. Amíg vérzel, addig nem gyógyult be a seb. Fürdeni sem ajánlatos. Ha már ennyire sürget a dolog, legalább használjatok óvszert!

Könyörgöm, hallottál már a méhfertőzésről? Szülés után 2 héttel, kádban... Hát gratulálok. :(

2012. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fürdeni??? Azt még nem is szabad ilyenkor főleg ha mint írod még van a vérzésed.

Remélhetőleg nem lesz semmi felszálló fertőzésed. Ilyenkor a méh egy viszonylag nagy vérző felület simán el lehet kapni ezt azt.

És amúgy meg remélem nem mondok újat de vigyázzatok mert BÁRMIKOR teherbe lehet esni ilyenkor is!!!

Barátnőm 5 hete szült amikor nem védekeztek mondván ilyenkor úgyse lesz baj, és lett...:(

2012. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem is a szexszel van a baj inkább, hanem a kádban fürdéssel. Bár egyik rosszabb, mint a másik. Nem olyan sok a 6hét és lehetne másképp is kényeztetni a másikat. Én elmennék dokihoz, úgyis menned kell 6.hetes kontrollra (ha még nem voltál) és akkor szóba hoznám
2012. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Komolytalan vagy!Ennyi idősen már az embernek nagyobb felelősség tudattal kellene rendelkeznie hisz nem vagy már gyerek,még bőven lett volna a szexre időtök.Nem tudom ki hogy volt szülés után 2 héttel de én a szexre legkevésbé sem tudtam gondolni pedig imádom a férjemet...és ha valami miatt ami rajtam múlhat(szex 6 hét előtt) kórházba kellett volna vissza kerülnöm soha nem bocsájtottam volna meg magamnak hogy nem voltam a picim mellett!
2012. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: most attól félsz,hogy valami bajod lesz,vagy attól,hogy becsúszik egy baba??


Amíg gyermekágyas vérzésed,vagy csak folyásod van,addig nem szabad sem fürdeni,sem házas életet élni!! Amikor már elmúlik a gyermekágyas vérzés/folyás,akkor az annak a jele,hogy a méhedben lévő seb,melyet a levált méhlepény hagyott,begyógyult. Ha elmúlt teljesen a vérzés/folyás,utána is fokozott elővigyázatossággal,és persze védekezés mellett lehet házaséletet élni!

Szülés után még jó ideig gyenge a hüvely védekező rendszere,akár van vérzés,akár nincs,ezért ügyelni kell nagyon a személyes higiéniára is!!


Üdv: 3 lányos,21hkm

2012. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Nagy felelőtlenség volt ez részedről.Én nem tudom,te azt hiszed,amit az orvosok mondanak az vicc?!A 6 hét nem véletlenül 6 hét.És fürdeni sem szabad ilyenkor,hosszasan.
2012. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen felelőtlenség volt, de ezt te is tudod. Fürdeni pedig ilyenkor NEM lehet!!!
2012. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!