Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen márkájú cipőt veszel a...

Milyen márkájú cipőt veszel a gyermekednek?

Figyelt kérdés
Hány éves, milyen árkategóriájú cipőt hord? Mindenki elefanten, superfit, és egyéb drága cipőket vesz? Ti hol szoktátok venni?
2013. márc. 31. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
22 hónapos es d.d.step cipőt hord.
2013. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves, szintén d.d. step :)
2013. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyárra és bentre Dr Batz szandált vettem,árulják a Herbária bio üzletben, cipőt a Deichmanba vettem jobb időre nike cipőt, télre hótaposó jellegű nem beázó cipőt, az Bobbi Shoes márkájú.
2013. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

D.D. Step

Nike Adidas

Ezek 7000/pár

2013. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 6 éves fiamnak ált. a Decathlon-ban veszek cipőt, hótaposót, nyári szandált. Az ovis szandálja szupinált, Szamos márkájú.

Amíg kicsi volt, Clarks cipőket vadásztam neki a neten.

Mostanában többet járkálok cipőboltokba, így mindig figyelem a leértékeléseket, pl. a múltkor 5e Ft-ért találtam egy Elefanten cipőt, 6e-ért pedig egy magasszárú Adidas bőrcipőt.

2013. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Télen a Deichmannban vettem neki egy vízálló,bélelt Deltex márkájú bakancsot ezt hordta,majd most tavaszra játszani egy Bobby Shoes cipőt,és majd a héten veszek egy rendes,bölcsibe járó cipőt az D.D Step lesz,na meg majd májusban egy D.D Step szandit,emellett még örökölt pár Nike,Adidas,Decathlonos,Siesta cipőt nagyobb méretekben akik megkíméltek majd jó lesz játszani később,2 éves lesz hónap végén eddig vagy Siesta vagy D.D Step cipőji,szandijai voltak
2013. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
DDstep, superfit, illetve puha talpú cipőink vannak. A ruhákat van, hogy a turiból veszem, de a cipőn nem spórolok.
2013. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elefanten, Siesta cipőket szoktam venni a lányomnak. Most 2 éves. A Siestát egészségpénztárra szoktam venni, Elefantent a Deichmannban.
2013. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 éves kisfiú, Elefanten, Deichman- sokszor van leárazás, legutóbb 7000-ért sikerült venni.
2013. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!