Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ne lehetnék kettesben a...

Miért ne lehetnék kettesben a barátommal?

Figyelt kérdés

Szüleim borzasztóan.... hogy is mondjam, szigorúak. Soha nem mehetek át senkihez, csak ha előtte napokig könyörgök, de barátomhoz még úgy sem. Múltkor anyukám közölte, hogy ez nem normális ennyi idősen... tudja anyukám, hogy vele vesztettem el a szüzességem, és azt is mondja, hogy bírja a srácot... de még így sem. Amúgy csak 4 hónapja vagyunk együtt, de egyszer már jártunk 10 hónapig (akkor feküdtünk le). Folyton titkolózom, ha átmegyek hozzájuk, mert máshogy nem is tudnánk kettesben lenni. Úgy érzem, hogy teljesen megfojtanak szüleim... mit csináljak?? :(

L/17



2013. ápr. 1. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem ott alvásra gondoltam, csak 1-2 óra délután.
2013. ápr. 1. 17:56
 2/6 anonim ***** válasza:
15%

Oka van annak, hogy a szüleid nem bíznak meg benned. Gondold végig, hogy viselkedtél eddig. Lehet, már 13 éves korodban fiúztál, később havonta új pasi, kimaradozgatás, szökdösés, stb. Lehet, h butának tartanak ahhoz, h rendesen védekezz, stb.

Mit csinálj? Hát bizonyítsd, hogy felelősségteljes vagy és megbízható. Kéredzkedj el egy órára és legyél otthon nagyon pontosan! Csináld meg ezt többször és meg fognak benned bízni, mivel látják, h tartod a szavad. Ne hazudozz, inkább mondd mindig az igazat, még akkor is,, ha tudod, h haragudni fognak rád!

2013. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindig pontosan itthon vagyok, sőt sokszor előbb. Soha nem szöktem el vagy mentem el mondjuk bulizni, úgy hogy nem tudtak róla. Nem is vágyom ilyenekre. Nem tartanak butának (nagyon jó suliba járok, átlagon 4.5 körül van). Igaz, hogy korán kezdtem a fiúzást, de igazából csak fiú haverjaim voltak - csak ők ezt nem így látták. Ez a fiú a nagy szerelmem, és ezt ők is tudják, mert 3 éve őt szeretem. Ezért nem értem...
2013. ápr. 1. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon fogtak a szüleim, soha nem aludtam barátnőnél sem, bulizni se mehettem 18 éves koromig, sőtt, nyáron is este 8-kor!! otthon kellett lennem. Akkor nagyon ki voltam borulva, de utólag nem volt az olyan vészes..

Ha úgy látják hogy a fiú kitart melletted, engedni fognak nálam ez volt a kulcs.

4 évig jártunk a párommal kitartott a szigor ellenére.

Már a felesége vagyok és van egy kisfiúnk is.

26/N

2013. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ez ellen sajnos nem nagyon tudsz tenni, ilyen szülők vannak. Amit leírtál abból nagyon megbízhatónak tűnsz, valószínűleg nem benned van a hiba, de el kell fogadnod, hogy féltenek, még ha úgy érzed nincs is mitől. Szerintem nálad a kulcs a 18. év betöltése lesz, nemcsak azért, mert akkor már "bármit" csinálhatsz, hanem azért, mert lehet, hogy a szüleidnél is egy fordulópont lesz. Szerintem maradj ugyan ilyen megbízható, csak arra figyelj, ha megkapod a hőn áhított szabadságot, ne élj vissza vele!
2013. ápr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogják megadni akkor sem a szabadságot, kijelentették, ha majd HÚSZ évesen elengednek itthonról (elköltözhetek), majd akkor.
2013. ápr. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!