Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ennyire feszélyezv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ennyire feszélyezve magam, mikor kettesben vagyunk a barátommal?

Figyelt kérdés
Első kapcsolata mindkettőnknek. Nagyon izgulok, mikor együtt töltjük az időt és sokszor nem is tudom mit kellene csinálnom vagy hogyan :S olyan esetlennek érzem magam. Őt nem zavarja, de engem igen és nem szeretném, hogy ez miatt megromoljon a kapcsolatunk. Mielőtt kimondtuk volna, hogy egy pár vagyunk jobb volt a helyzet, de most, hogy tudom ő is ugyan úgy érez, mint én fura a helyzet és szokatlan. Légyszí tudnátok tanácsot adni, hogy nyugtassam meg magam? 18L

2012. dec. 20. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
D*gjatok. :D
2012. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon elmés válasz, köszi...
2012. dec. 20. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszont teljesen jogos. Főleg, ha még nem tettétek.
2012. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, csak nekem van ilyen érzésem néha...

Gondolj arra, h csak annyi változott köztetek, h kimondtátok, h jártok. Ettől még ugyanúgy barátok is vagytok, tehát viselkedhettek ugyanolyan lazán, hülyéskedjetek, beszélgessetek. De ha megvan az összhang köztetek, tudtuk miről beszélgetni, fel kellene oldódnod egy idő után.

2012. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :) intellektuálisan nagyon is összhangban vagyunk szerencsére csak nálam elég sokszor bekapcsolnak a hormonok és olyankor elég stresszes vagyok. Még nem vagyunk olyan szoros viszonyban, hogy a szexre kerüljön a sor.
2012. dec. 20. 21:53
 6/7 B25 ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elmondhatod neki mit érzel. Próbáld oldani magad a helyzetben.
2012. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csak idő kérdése, és hozzászoksz, h jártok, és nem fogsz idegeskedni :)
2012. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!