Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tesókocsit keressek?...

Milyen tesókocsit keressek? Használtan vennék egy újszülött és egy akkor másfél éves kicsinek.

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Graco Stadium Duo volt, én nagyon szerettem, 13 hónap a különbség a gyerekeim közt. Olyan 1 évig használtam.

Ugyanilyen volt:

[link]

2013. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Peg perego gt 3 fortwoot vettünk. 15 hónap korkülönbség van a gyerekek között, de a "nagyobb" már elég sokat sétált akkor, csak akkor ültettem be, ha elfáradt. Most elmlt 1 éves a kicsi, úgyhogy kiszedtük a pótülést, és simán együléses kocsiként használjuk.
2013. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt az utolsót: http://www.youtube.com/watch?v=4irOKEX5UJM

Hát, én biztos nem ültetném be egyik gyerekemet sem a csomagtartóba, az biztos. Ráadásul, ha ott ül a nagyobb, akkor a "fő" ülést nem is lehet hátradönteni miatta, pedig a picinek még az kéne...


Én Bambino World tesókocsit használtam. Meg voltam vele elégedve, viszonylag könnyű (nekem ez fontos szempont volt, mert sokat bkv-ztam velük), jól manőverezhető, vaterán vettem, nem is volt túl drága. Mondjuk nem a legjobb minőség - bár végülis igazából semmi baja nem volt, 70%-os áron adtam tovább egy év múlva, szóval igazából nincs okom panaszra...

2013. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mózesben van a kicsi szemben, vagy a hordozóban, akkor fekszik. És írtam, hogy csak akkor ültettem be, ha elfáradt, nem gyakran. És ez nem a csomagtartó, nézd meg a kocsit, amelyikben nincs tesórész, a kosár előtte van, a tesóülés előtt. na de mindegy.
2013. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van (4.5, 2.5, 1) így 2 féle tesókocsink is volt (1-2 és 2-3 gyereknek) és 2-t pedig kipróbáltam pár napig (barátnőméké volt).

Igen hát ezek nagyrészt 2 félék az egyik mint ez a pp gt3 for two vagy phil&teds vagy britax bmobil duo ezek mind ilyenek hogy a plusz ülés kicsit a lábszáradnál van, ha ez neked nem zavaró és úgy használod ahogy előttem írták hogy néha beleül de azért nem állandóan, akkor jó az. Előnye hogy egyesként is használható tehát később nem kell feltétlen lecserélni a kisebb gyereknek (mikor a nagy már valóban sétál).

A másik típus az a egymás mögötti amiből van olyan amin cserélgetni lehet az elemeket (jané twin two, vagy jané powertwin vagy abc design zoom) de ezek használtan is 70-80 ezer körül :(( Újonnan meg csillagászati.

És akkor vannak az olcsóbbak ami a graco stadium duo pl. nekünk is az volt az egyik fajta. Nagyon szerettem, nem túl nehéz keskeny így mindenhol befért, a hátsó fekvőfelület is igen hosszú így nem nőtte ki már 2-3 hónaposan a kisbaba, és nem utolsósorban OLCSÓ használtan, mi 30 ért vettük a mienket ami kifogástalan állapotban volt.

A másik két gyermekkel jané twin twom van de ezt egy ismerőstől vettük és nekünk már csak 2 sportülés kell tehát így jóval olcsóbb volt, hiszen nem kellett hozzá a mózest / hordit is megvenni.

2013. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!