Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED en lévő anyukának lehetet...

GYED en lévő anyukának lehetetlen elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Természetesen vissza lenne adva a GYED, nem erről van szó.Arra lennék kíváncsi hogy van e olyan munkáltató aki alkalmaz egyáltalán pici babás anyukát?Vagy ritka mint a fehér holló?
2010. aug. 6. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem céglistára vagyok kíváncsi, hanem inkább az érdekelne, hogy szívesen foglalkoztatnak e, még ha van is aki a babával legyen addig.Vagy inkább azt nézik hogy kicsi a gyerek és sok gond lehet vele, esetleg emiatt az anyuka hosszú távon nem "jó munkaerő".
2010. aug. 6. 22:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a cégtől függ. Sajnos Mo-on még kevés a családbarát munkahely. De azért van rá példa. Szerintem a kérdésedre általánosságban nem lehet válaszolni. Mert legtöbbször igen, rossz szemmel néznek az anyukákra, megbízhatatlan munkaerőnek tartják őket. Másfelől viszont akad 1-1 ellenkező példa.
2010. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk már amikor terhes valaki, éreztetik, hogy felejtős. Ha mégis visszamerészkedik valaki és a törvény kötelme miatt kötelező is visszavenni,akkor kicsinálják idegileg úgy, hogy még ő meneküljön el.

Multi.

2010. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem úgy tűnik, kivétel. 16 hónapos az egyik gyermekem, 10 éves a másik. A férjem elköltözött otthonról, nagyszülők nincsenek. Mivel elég kevés a gyed összege, bementem a munkahelyemre, hogy megoldható lenne-e hogy hamarabb visszamenjek dolgozni. Persze felvázoltam a helyzetemet. Az volt a válasz, hogy akár holnap kezdhetek, ha meg betegek lesznek, hát majd táppénzre megyek velük, ebből ne csináljak gondot magamnak. Nekem nagyon jól esett ez a hozzáállás.
2010. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!