Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hanyadik héten ment táppénzre?

Ki hanyadik héten ment táppénzre?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom már az 5. hétben ki akart írni, nem kismama barát a munkahelyem és stressz is ér elég sokszor. Viszont a környezetemben úgy vélekednek, hogy miért ne dolgozhatnék a végig. Míg mások támogatják, hogy otthon legyek

Nem tudom mit gondoljak. Szeretném, ha a picivel minden rendben lenne, de nem akarom, hogy "a lusta kismama" legyek.



2013. ápr. 4. 11:41
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
2012 február elején szültem,kereskedelemben dogoztam így decemberben mentem el szabadságra utána meg táppénzre.Decemberi (karácsonyi) hajtást már kényelmetlen lett volna végigcsinálni:) 7 hónaposan.
2013. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az 5. héttől kezdve otthon vagyok. Volt egy vetélésem már, nem kockáztattam. Te érzed, hogy mennyire bírnád fizikailag, lelkileg a munkahelyeden. Ilyenkor nem azzal kell foglalkozni, hogy mindenki más mit gondol, hanem, hogy te hogy gondolod. És attól még, hogy jársz dolgozni a munkahelyedre, még nem leszel lusta, mert amúgy is van mindig mit csinálni.
2013. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34.hétig dolgoztam, utána egy hét szabadság, és utána mentem táppénzre. Hozzá kell tegyem, irodában dolgoztam, és nem éreztem tehernek. Csak a végén már fárasztó volt az utazás (naponta 1 óra). De ez csak a te döntésed legyen. Ha úgy érzed nem birod, akkor menj táppénzre, és ne foglalkozz azzal, mit gondolnak mások.
2013. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az utolsó 4 hétben mentem táppénzre. Irodában dolgoztam, nem is volt kifejezetten stresszes. Egyetértek az előzőekkel. Te érzed, ha anyagilag is belefér nektek a táppénzes időszak, akkor hajrá.
2013. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Reggel fél nyolctól dolgozom délután ötig egyedül egy olyan üzletben ahova 95%-ban férfiak jönnek. Egyes vevők nehezen viselik, hogy egy férfias munkakörben egy nő szolgálja ki őket és ennek hangot is adnak sokszor. A nap végére örülök, ha hazaesek.

A pénz jól jönne, de az én fizetésem nagy részét így is az utazásra költjük, hátha ezzel is tudunk kicsit spórolni.

A 12. hétig dolgozom, akkor tud jönni a helyemre valaki.


7+2 km

2013. ápr. 4. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
33 hetesen hagytam abba. Irodában dolgoztam, stresszes nem volt, de pont elég volt.
2013. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 hétig dolgoztam, annak ellenére, hogy lombikos voltam, ikreket vártam, simán kiírtak volna (ikresség miatt). Addig terveztem (főleg ülő munka), de pont 1 nappal az utolsó munkanapom előtt lett egy nagy műtétem...
2013. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31. héten volt az utolsó munkanapom, pont húsvét előtt :)
2013. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!