Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szinte napi szinten lehet...

Szinte napi szinten lehet ebben a kategóriában véletlenül becsúszó gyerekről olvasni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy lehetetlen a véletlen gyerek, na de hogy ennyi? Egyre több a fogamzásgátló módszer, az emberek egyre nyíltabban beszélnek a szexualitásról, pont hogy egyre kevesebb véletlen gyereknek kéne lennie, nem? Az meg csak hab a tortán számomra, amikor második gyerek is összejön "véletlen".

2013. ápr. 4. 13:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Fura, de a nőgyógyászom azt mondja, egyre többen esnek teherbe gyógyszer mellett, sőt spirál mellett is. Az okát nem igazán tudják ők sem.
2013. ápr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
nem feltétlen több a becsúszott gyerek, csak aki tervezi és összejön neki az nem ír ki ide kérdést h mit csináljon most, hanem örül magában
2013. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Tedd csak nyugodtan idézőjelbe a "gyógyszer mellett" lettem terhes kijelentést, és máris megkapod a választ!
2013. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
És akkor az újfajta gyógyszerek sem hatékonyak, vagy csak a régi megszokott gyógyszereknél fordul elő nagyobb arányban a immunitás?
2013. ápr. 4. 13:41
 5/31 A kérdező kommentje:
Elnézést, elgépeltem: az immunitás.
2013. ápr. 4. 13:42
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

Itt gykn szinte minden gyerek védekezés mellett fogant.

Szerintem egyszerűen arról van szó,hogy a "védekezés mellett" kifejezést érdekesen értelmezik sokan. Pl védekeztünk gumival,igaz ,hogy csak az utolsó 1,5 percben volt fent,vagy védekeztem tablettával,nem is értem hogy lettem terhes,mikor ebben a hónapban csak 10 szemet hagytam ki,vagy mindenféle gyógyszert szedtem mellé de abetegtájékóztaót már nem volt eszem elolvasni ésatöbbi .


Szóval ezek a gyerekek nem véletlenül csúsznak be,ők úgy fogannak,ahogy kitalálta a természet,csak tudnéám,hoyg felnőtt emberék miért csodálkoznak azon,hogy a gumi vagy tabletta NORMÁLIS hazsnálata mellőzve van,akkor abból gyerek lesz. "Dehát annyira akart jönni" meg "istenm ajándéka ez a gyerek" blabla :D

2013. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Aki annyira nem akar gyereket,annak nem is lesz . Én pl érdekes,15 évig tudtam úgy védekezni,hogy nem lett gyerekem. És sokan vagyunk így.
2013. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Fene tudja. A stressz érdekesen befolyásolja a hormonrendszert, ki tudja, fogamzásgátló hatékonyságát tudja-e csökkenteni. Márpedig stressz van bőven.
2013. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok az olyan terhesség a mai napig, ahol a nő meg akarja fogni a férfit és csak "gyógyszert szed". Undorítóak és nem igazán nevezném anyának az ilyet, de sok példa van rá.


A másik pedig, hogy még mindig nagyon sokan vannak azok,akiknek fogalmuk sincs hogyan kell a védekezési eszközöket használni.


Én például sosem leszek hajlandó fogamzásgátlót szedni, elég sok meddőséget látok, de mégsem leszek terhes, csak ha akarok.

Viszont manapság már divat szedni a fogamzásgátlót, még a tiniknek is, akiknek eszük ágában sincs a tájékoztatót elolvasni.

2013. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!