Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Este nem tudok elaludni pedig...

Este nem tudok elaludni pedig fáradt vagyok. Jár az agyam, gondolkodok, azt hallgaton mikor kell a babám, mikor sír fel. Reggel meg hulla vagyok. Mit lehet erre szedni altatót kívül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
sedatif pc (ez homeos nyugtató) magneb6, citromfőtea- mást nem nagyon
2013. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is ezeket tudom javasolni
2013. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen relaxációs, nyugtató teát még nem próbáltál? Hátha segítenek, nem jó azonnal mindenféle tablettához nyúlni, főleg, ha esetleg szoptatsz is még... állítólag egy bögre meleg tej is segít elaludni, de ezt nem tudom, nem szeretem a tejet :D
2013. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szopizik már. Valeriana relax nem jó erre? Ezt is hallottam reklámban.
2013. ápr. 5. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A Valeriana egy nyugtató eredetileg, nem is a leggyengébb. Ugyan a Relax változata egy "lebutított" változata, de én akkor is azt mondom, hogy sztem először teákkal próbálkozz. Nagyon nem tesz jót a szervezetnek, ha mindenre tablettákat szedünk, ahol lehet, ott inkább természetesebben kell megoldani , amit meg kell.
2013. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!