Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jol gondolkodok ezekben az...

Jol gondolkodok ezekben az esetekben 2.5 éves lányomnál?

Figyelt kérdés

egy hónap mulva születik meg a kisteso. lányom cumi függö. multkor az anyósom azzal jött elö mi lenne ha eldobnám végre a cumiját a lánynak hiszen elég nagy már. erre én na igen de nem most fogom erröl leszoktatni mikor lehet napokon belül változás lesz a mi életünkbe és az övébe. majd nyáron leszoktatom.2.5 éves

dettó ugyanez a csórós poharából abból iszik szeretem látni mennyit iszik a gyerekem egy nap majd egyszer leteszi és ennyi. kiválóan tud inni pohárból szóval nincs lemaradása. múltkor miért nem szobatiszta már a gyerek ez volt szeptemberbe. mert te akarod mondtam erre én. november legelején a gyerek önmagától dobta le a pelenkát se éjjelre se nappalra nem kell.

miért olyan nehéz végre felfogni hogy nem ő neveli a gyermekemet hanem mi a férjemmel. És mindennek eljön a maga ideje


2013. jan. 22. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, egy nagy változás egyelőre bőven elég az életébe, nem mostanra kellene időzíteni. (Bár ha a kistesó is cumizni fog, akkor nem lesz könnyű dolgod...)
2013. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolkodsz. Úgy látom anyósod tipikus kekecanyós. Szeret mindenbe beleszólni, és próbál fogást találni rajtad, a lányodon keresztül. Az ilyet jó minél ritkábban látni. De szólj a férjednek, hogy állítsa le. Ha meg nem áll le, akkor vagy ne engedd oda sűrűn, vagy engedd el a füled mellett amit mond.
2013. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bár én nem vagyok cumipárti, de ettől függetlenül szerintem jól gondolod, hogy nem ebben az időszakban kell változtatni.

anyós meg csak azért van, hogy mindent jobban tudjon :) ne hergeld magad rajta. esetleg beszéld meg a pároddal, hogy téged zavar, hogy az anyja mindenbe bele akar kotnyeleskedni.

boldog babázást!

2013. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, a csőrös itató most jobb választás, mint a sima pohár, ugyanis nem fogsz tudni mindig ugrani, ha kiömlik, felborítja véletlenül a poharat vagy nem éri el, de ha ő próbálkozna a levétellel, akkor már vélhetőem borulna is. A mostani időszakban ne változtass, sokkal praktikusabb, tapasztalatból mondom. Mert amikor Te a kcisit szoptatod, akkor kell majd minden a nagynak is, mert a figyelmedre vágyik. A csőrös pohárral meg ki tudja szolgálni magát. A cumi elvételének sem most van itt az ideje, hiszen a változás miatt még az is lehet, hogy a pelusra is visszaszokik egy kis időre, szintén a tesónak szánt figyelemre vágyva. Nem ilyenkor kell a nagy változásokat véghez vinni, nagyon jól gondolod, majd néhány hónap múlva, amikor már megszokta az új helyzetet, lehet változtatni ezeken.
2013. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igazad van teljes mértékebe!!!!!!

énis ugy vélem

2013. jan. 22. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!