Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden testvérfellépő univerzá...

Minden testvérfellépő univerzális?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok, van már egy 3 éves lányom, de az ő egykori babakocsiját le akarom cserélni. Neki egy terep babakocsija volt, akkor még olyan helyen laktunk, de most egy újszülött kortól használható sport kocsit akarok venni. (A nagylánynak testvérfellépőt gondoltam venni, mert sokat fogunk menni hármasban, minden nap oviba, kelleni fog szerintem a fellépő, mert messze van az ovi, főleg reggel, mikor sietünk.) A testvér fellépőket minden babakocsira fel lehet szerelni? Vagy nem mindet? Megvehetem már a fellépőt, vagy előbb inkább az új babakocsit vegyem meg? Nem szeretnék pórul járni, hogy megveszem a fellépőt, majd nem tudom rászerelni az új babakocsira.


Köszönöm a válaszokat.


2013. ápr. 5. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb a babakocsit vedd meg, utána a fellépőt.

Mire megszületik a babád, lehet hogy már nem is fog kelleni a fellépő, még az fél év, addig sok víz lefolyik a Dunán. A fellépőt hagyd meg a végére.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, a legtöbb babakocsira jók a fellépők.

A lascal-nak van honlapja, ahol sok kocsi fel van sorolva, amikhez jó, de pl nekünk olyan kocsink volt, ami nem volt felsorolva a honlapon, mégis jó volt rá. Eladtam a fellépőt egy olyan ismerősnek, akinek a kocsija szintén nem volt felsorolva a honlapon és neki is jó lett.

2013. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először vedd meg a babakocsit, utána ha van lehetőséged szaküzletben vagy ismrősnél próbáld hozzá. Elvileg univerzálisak , gyakorlatilag nem.

Én megrendeltem egy új litaf testvérfellépőt és amikor fel akartuk rakni derült ki ,h a mi kocsinkra nem jó.szerencsére vissza vették, és a pénzt is vissza küldték,de így kétszer fizettem postaköltséget.

2013. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nem...én nem is találtam olyat,ami 100%-ban jó lenne a babakocsinkhoz(Graco Quattro Tour Deluxe),pedig ami volt a boltban(Brendonban)rápróbáltuk.
2013. ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!