Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt ahol...

Tudtok olyan oldalt ahol valós otthoni munkák vannak amit Gyes mellett lehet végezni? Ti dolgoztok gyes mellett valamit?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Mi a szakmád, mihez értesz?
2013. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
persze. én pl gyes mellett műkörmöztem otthon. mondjuk nekem ez a szakmám. Tehát igen, vannak valós otthoni munkák.
2013. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Betanulható munkákra gondoltam.
2013. ápr. 6. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

minden munka betanulható, mindenki betanulta, az ügyvéd is.


amúgy ha ilyen borítékolós ilyesmi marhaságra gondolsz, na olyan nincs.

2013. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Köthetsz vagy horgolhatsz babaruhákat és kiegészítőket. Ezek nagyon mennek mostanság.
2013. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó a betanított munkás az az akinek egy műveletet megmutatnak és azt csinálja a gyárba mert nincs szakmája és azt a folyamatot betanítják neki és abból áll a munkája.

Így az ügyvéd baromira nem betanított munkás.

Ezek a borítékolás e-mail küldés mint kamu, annak ne higgyél az mind átverés, csak a pénzedet szedik be.

Akkor inkább tanulj ki egy szakmát gyes alatt.

2013. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
ó, télleg? :D a fene gondolta volna :DDD na, mindegy.. (irónia volt, csak szólok, de hagyjuk)
2013. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát úgylátom nem veszitek komolyan a kérdédem. :(

amugy van munkahelyem meg szakmám is, csak mellékesként! kiegészítésként! gondoltam valamire.

2013. ápr. 6. 14:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is írtram már ki ilyen kérdést de nem jött akkor sem normális válasz!
2013. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azért, mert ilyen munka nincs. Max, ha van valami ismerősöd, akinél bedolgozol. Magyarországon csak kamu gyes melletti melók vannak.
2013. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!