Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyermekes anyukák! Ti mit...

Többgyermekes anyukák! Ti mit dolgoztok és mégis hogyan oldjátok meg 2,3,4 gyermek mellett? Mégis ki vállal minket mondjuk 2 gyermekkel dolgozni, ha nincs apuka, mert dolgozik reggeltől estig, nincs papa-mama.

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

8-16, illetve 9-17 tartó munka!

Reggel így el lehet vinni a gyereket, délután el tudod hozni a Bölcsiből Oviból.

Irodai munka, bolti állás, takarítás, tanári állás, szakács menzán, értékesítő, banki, boztosítói, közalkalmazotti állások.

De még egy közmunkás is így dolgozik!!!

2012. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Meló előtt bölcsi,ovi,meló után elhozni őket.

8-16:30-ig irodai meló

2012. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ÉN kb 500helyre küldtem önéletrajzot és 1 helyről jelezték vissza,hogy hát sajnos nem önre esett a választás.Jogos,ha rákérdez a munkáltató arra,hogy van-e gyereked?
2012. nov. 19. 10:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Manapsàg gyermek nélkül sem vesznek fel mindenkit!

Annyi kritériumnak kell megfelelni!

Lakjál a közelben, legyél elléggé képzett, legyen gyakorlatod, nyelvtudás, bézzél ki jól...

2012. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Kórházban 12 óráznak anyukák ápoéónőként... Nem tudom, miért kérdés ez, dolgozni kell, és kész. Akármit, bármit.
2012. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös válaszoló! és 12óra munka alatt hova teszed a gyerekeket?
2012. nov. 19. 10:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek kedves kérdező, iszonyat nehéz ha nincs azt embernek segítsége. Egyedül kell mindent megcsinálni. Dolgozz, utána érj oda a gyerekekért, stb. Én is hasonló helyzetben vagyok. Segítségem nulla. Férjem munkaideje változó, van hogy este 10kor ér haza, általában csak eszik, és ülve elalszik, olyan fáradt, fizikai munkát végez. Nagyszülők jó messze laknak, és még amúgysem nyugdíjasok. Én még nem találtam munkát, iszonyat nehéz 8órásat találni. Vagyis akad, de vannak rá kismillióan, esély nagyon kicsi, hogy pont téged választanak, még ha van is képzettség, meg nyelvtudás, tapasztalat, csinos vagy, stb. A múltkor rákérdeztem, hogy mi van ha nem tudom elhozni 17óráig a gyereket az oviból. Egyébként ezt is furcsállom, hogy 17 óráig van nyitva egy ovi. Nem mindenki 16ig dolgozik, a többieket már figyelembe sem veszik? Még a bölcsi is 18ig volt nyitva anno. Szóval megkérdeztem, mi van, ha nem hozom el a gyereket időben. Azt mondták ilyen esetben értesíteniük kell a gyámhatóságot és a rendőrséget. Hát a szemem fennakadt. Gyámhatóságot? És akkor elveszik a gyerekemet, mert próbálok megélni, és dolgozom? Vagy mi van? Borzalmas ez, hogy mennyire nincs munkalehetőség.
2012. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy érdekes kérdés a mai világban. Ezt régebben én is feltettem egy párszor magamnak...válasz az, hogy 8 órában segítség nélkül marha nehéz!!! Valamilyen segítség kell, ha másnem akkor, amikor beteg a gyerek.


A 8-16.00 munkaidőt írta valaki, amihez annyit fűznék, hogy akkor jó, ha a bölcsi kb. negyed vagy fél órára van a munkahelytől.Ha több akkor csak annyit, hogy nagyon 4 után már alig van gyerek, mindenki ott dolgozó már pakolászik, felmosnak stb. Én pl. az oviban azt tapasztaltam, hogy kb fél 5 után már szinte alig van gyerek. Tehát ha valaki 5 ig dolgozik, ami nem ritka, akkor szegény gyerek fél 6, 6 ig ha bent van, akkor már szinte csak a takarítónő vigyáz rá. És ezt nagyon megsínylik. Tudom. A gyerekek rosszul viselik, ha már csak ők vannak. Ezért nem értem, hogyan dolgoznak az emberek. Régen amikor én voltam gyerek, akkor még 5 kor is voltak gyerekek. És reggel 7 kor tele volt már!!!

2012. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet. Lett volna egy állásom, napokig őrlődtem. 17:30-ig kellett volna dolgozni. Nálunk az ovi 16:30-ig van nyitva. Viszont ha viszek az önkorményzat jegyzőjétől egy felhatalmazást, akkor egy óvónő marad a gyerekkel 18-ig. Biztos megadta volna a jegyző a papírt. de egyszerűen nem volt szívem ezt megtenni. Persze nyilván ha a megélhetés forgott volna kockán, mondjuk most nem tudnák mit az asztalra tenni, akkor biztos elvállaltam volna. Nagyon kellene a pénz persze, de úgy beszéltük, hogy azért valahogy mindig csak kijövünk. Egyszerűen képtelen voltam megtenni a gyerekimmel ezt.elég közutálat venne körül. De kitudja lehet jövőhónapba meg elkell vállalni, sosem tudni mit hoz a holnap. Szóval elég rossz ez a helyzet.
2012. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

11.01-es válaszoló vagyok.

Na pont ezért nem értem, hogy az emberek rávágják: Menj dolgozni!!! 8-4ig vagy 9-5ig. utánna menj a gyerekért!!! Ja, hogy már nincs ott senki, csak a te síró gyereked????És minden nap???Hát ez akutyát nem érdekli ám. Az első év betegségeiről nem is beszélek. 2 hét ovi 2 hét otthon

2012. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!