Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hamarosan visszamegyek dolgozn...

Hamarosan visszamegyek dolgozni! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Akik visszamentek GYES-ről, a munkatársak hogy viszonyultak hozzájuk? Sokat jártunk be a babával is, mindig szívesen fogadtak, örültek nekünk! Remélem könnyen visszaszokom majd,de biztosan furcsa lesz eleinte! Izgulok is!
2013. ápr. 6. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most fogok vissza menni már nagyon várom, nem hinném, hogy bármire figyelni kell.
2013. ápr. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly február óta dolgozom ismét és 5,5 évet voltam otthon 2 gyerekkel.

Nekem nagyon nehéz volt az első fél év, de ez valószínűleg amiatt is volt, hogy a párom rengeteget dolgozik, így nem tud segíteni sem az oviba hordásban, sem a házimunkában.

Nagyon nehéz volt újra megszoknom, hogy a munkaidő minden percében topon kell lennem agyilag, hihetetlen, hogy mennyit "butultam" a gyes alatt :)

A munkatársaimmal és a főnökömmel nem volt gond, az első perctől fogva befogadtak és most már úgy érzem, hogy igazán baráti a viszonyunk. Mondjuk ez talán amiatt is van, hogy nem vagyunk együtt napi 8 órát összezárva, meg talán az is hozzájárul, hogy több a pasi :)


Biztos, hogy furcsa lesz eleinte és nehéz lesz visszaszokni, de én pl. 1 hónap után már azt éreztem, hogy ugyan rohadt fárasztó, de nem cserélném vissza, annyira élvezem, hogy végre ismét fontos munkát végzek :) Mondjuk, ha felajánlanák, hogy dolgozzak 6 órában, akkor azért nem mondanék nemet :)

2013. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mammasita válasza:

A gyereke(ek) szempontjából fontos, hogy találj nekik jó helyet, ahol biztonságban tudod őket.

Idejében kezd el a beszoktatást.

Reggelente inkább hagyj több időt az öltözködésre, indulásra. Ne legyen észnélküli rohanás és késés!

Kezdettól legyél következetes a reggeli rutin kialakításában, betartásában. Fontos, hogy a reggel nyugodtan induljon!

2013. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, a beszokással nincs gond, már jár oviba! Én is attól félek, hogy sokat butultam amióta itthon vagyok, de remélem hamar belejövök! :-)
2013. ápr. 7. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!