Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyke gyerekesek! Csak én...

Egyke gyerekesek! Csak én vagyok ilyen gondoskodni vágyó?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki, hogy nem lesz kistesó, viszont én görcsösen ragaszkodom hozzá, pedig sajnos nem lehet. (biztosan mert én is tesóval nőttem fel) De azon kapom magam, hogy nem csak a gyerekem, hanem magam miatt is szeretnék, ezért arra gondoltam, ha már gyerekem nem lehet még egy, beszerzünk itthonra egy kutyát, macskát. (nem a kicsinek, hanem magunknak)

Más is gondolt már ilyenre? Esetleg van akinek úgy nevelkedett az egykéje, hogy tesó helyett állatka volt vele mindig?


2013. ápr. 8. 14:01
 1/3 anonim válasza:

Nos, én még nem vagyok anyuka, de én világ életemben szobacicát akartam. Most felnőttként van és úgy szeretem, hogy arra nincs szó.


Más: Anyu mesélte, hogy ovis koromban mindig rágtam a fülét, hogy 'vegyen' nekem kistesót, de olyan igazit, sírósat, de igazából sírósat :D Én erre nem emlékszem, arra emlékszem, hogy az oviban a többi gyerekkel a suliban is mindig jól elvoltam, de ha nem volt társaságom akkor is jól feltaláltam magam. Anyu ekkor egyedülálló anya volt, mire összejött a kistesó addigra már a hátam közepére sem kívántam. 9 éves voltam mikor kaptam egy kisöcsit. Anyu nayon akart még egyet. Engem rosszul érintette, mert miatta elköltöztünk és ott kellett hagyni a barátaimat. A nagy korkülönbség és ellenkező nemünk miatt nincs is erős testvéri kapcsolat közöttünk. Sőt, az ismerőseim között csak egy testvérpár van akinek irigylésre méltó a kapcsolata. Nem veszít semmi szerintem a gyerek, ha egyke lesz. De, ha Te akarsz akkor azt nem fogja pótolni egy állat se. Az örökbefogadással hogy álltok?

2013. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem. Bár nekünk nem azért van egy gyerekünk, mert nem lehet több, hanem mert így döntöttünk.


Miért nem lehet kistesó? Nekem az jön le, hogy te nagyon szeretnél még egy gyereket.

2013. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
anyagiak miatt nem lehet, szóval nem lesz örökbefogadás. Pótolni, meg szerintem kicsit fogja, mert most hogy van egy cicánk már jobban érzem magam, pláne ha még lesz egy kutyus is, aki még ragaszkodóbb:)
2013. ápr. 8. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!