Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem saját lakásban élő gyereke...

Nem saját lakásban élő gyerekesek, hogy éltek?

Figyelt kérdés
Jut pénz mindenre,tudtok félretenni? Mi az oka,hogy nem sajátban éltek?
2013. jan. 3. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyelőre jut pénz arra, ami kell, de nem luxusra. Kis félretett is van, de nem sok. Albérletben élünk, és azért, mert nem tudunk és nem is akarunk hitelt felvenni.
2013. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Háát, van, hogy a hó vége már nagyon szűkös. :(

Havonta félretenni nem tudunk, de van félretett pénzünk. (ami egy összegben jön, azt mindig elrakjuk)

A férjem nevén van egy ház, de nincsenek millióink felújítani, mert sajnos olyan rossz állapotban van. Úgyhogy marad az albi még egy jó darabig.

2013. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
ŰJut mindenre, de félretenni nem tudok. Azért nem tudunk mozdulni, mert nincs önerőnk :(
2013. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25 ezret rakunk félre, férjem jól keres, én gyesen vagyok, de még próbálunk nyitni egy fundamentát is emellé. nekem diákhitelem is van sajnos, de nem sok. albérletben élünk, nincs bevezetve a gáz, de melegem van mint ott ahol be van :D Később szeretnék venni házat. 1 babánk van
2013. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Albérletben élünk és azért, mert nem szeretném lekötni magam. Most külföldön élünk, de bármikor dönthetek úgy, hogy vissza költözöm Magyarországra, vagy akárhová. Mindig is így terveztem az életem, nekem ez pont így jó. Mindenre jut pénz és tudok félretenni. Ez utóbbi nálam az egyik legfontosabb szempont, mindig is úgy terveztem a kiadásaim, hogy egy bizonyos összeg maradjon az én takarékomban, illetőleg a lányom jövőjére is teszek félre szépen lassan. Saját házban egyelőre biztos nem gondolkodom, hitelt sem akarok felvenni, a félretett összeg pedig nem arra lenne.
2013. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!