Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy Áron. Mi a véleményetek,...

Nagy Áron. Mi a véleményetek, viselhető, vagy túl nagy kiszúrás?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 9. 10:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Meglepően sokan maradnak felnőttként is ilyen "mókamikik" hogy hú de poén egy néven viccelődni...fura hogy elvileg értelmes felnőtt embereknek nem esik le hogy ez kb. dedó szint más nevével ökörködni,,,
2013. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én legnagyobb fiamat pedig Kis Áronnak hívják.Most tíz éves és még egyszer sem mondta, hogy csúfolnák a köznévvel(vmilyen áron) kapcsolatban.Néha a felnőttek hamarább kapcsolnak ha gúnyolódni kell.
2013. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
...nem "bármi" a vezetéknevünk :)
2013. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én családomban tavaly született Nagy Áron, nekem igenis fura volt, én nem adtam volna az Áron nevet ehhez a vezetéknévhez. Mondjuk én ismerek Kemény Áront is.
2013. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Úgy látom elég vegyes. :)
2013. ápr. 10. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!