Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik párja külföldön dolgozik,...

Akik párja külföldön dolgozik, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult hogy páromnak Németországba kell mennie dolgozni. Vasárnap indul. Mindezt 3 napja tudtuk meg,hogy sikerült neki helyet szereznie egy barátunknak. Én itt maradok egy majdnem 1 hónapos kislánnyal egyedül. Hogy lehet ezt feldolgozni? Soha nem voltunk még távol egymástól,most meg hónapokig nem látom.
2013. ápr. 9. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a férjed 1500-2000€ felett fog keresni akkor simán kimehettek hozzá élni, ebböl már egy kisebb lakást+ titeket el lehet rendesen tartani.
2013. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is távol van a férjem és mi nem tudunk utána menni, fél éves a lányom.

Feldolgozni nem lehet, idővel max. beletörődsz, de ha hazalátogat, mikor visszamegy, az első napok ugyanúgy fájnak nekem, mint a legelső alkalommal.

Az lebeg a szemem előtt, hogy nem tart örökké ez az állapot.

2013. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kint van a párom Belgiumban 2hónap kint 1 hét itthon,most járok a 32.hétben és majd csak akkor jön haza ha szólok,hogy szülünk,úgyhogy sajna szülésnél nem lesz itthon.:(Egyetértek a 2es válaszolóval nagyon nehéz az első pár nap mikor visszamegy,de valamit valamiért,mi szerencsére minden este beszélünk skypon,úgyhogy így elviselhetőbb,nekem talán jobb lesz egy picit ha már itt lesz a babánk mert lesz kivel lefoglalnom magam,akkor neki lesz sajnos rosszabb,de meg lehet szokni.Úgy nekünk sem éri meg ha mi utánamennénk,majd ha kicsit rendbejöttünk anyagilag akkor keres közelebb munkát és akkor többet együtt lehet a kis család.Mi sem voltunk a 6 év alatt soha külön.Nehéz,de én úgy érzem a szerelmünk most még erősebb,és mindig "előre kell nézni" ez a mottónk :)Sok sikert,ha akarsz még erről beszélgetni szívesen meghallgatlak :)
2013. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi kijöttünk vele! én nem birtam egyedül!
2013. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi mentünk utána. Nem volt így sem könnyű az eleje, de bőven megéri.
2013. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,tervben van hogy körülbelül 4 hónap múlva megyünk mi is utána. Köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!