Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik csak a baba születése...

Akik csak a baba születése után házasodtak össze, miért volt fordított a sorrend?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Így alakult. Előtte már 10 éve együtt voltunk, és minden jó volt úgy, ahogy van. A fiunk születése után éreztük igazán, hogy család vagyunk. Ekkor már mindketten vágytunk arra, hogy ez "hivatalos" is legyen. Legalábbis látszódjon a nevünkön is. :) Akkor már fontos lett, hogy hagyományos család vegye körül a gyerekünket.
2013. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi előtte házasodtunk, de egy ismerősömék úgy voltak vele, hogy szeretik egymást, a házasság még ráér, nem életbevágó a papír.Aztán a baba "becsúszott", aminek nagyon örültek és amikor egy éves lett a kicsi akkor csináltak egy lagzit, hogy akkor már hivatalosan is család lehessenek stb.(Fölöslegesnek érezték, hogy a baba megszületése előtt nagy hirtelen kapkodjanak a lagzival, hisz nem miatta házasodtak, előbb-utóbb úgyis összeházasodtak volna, így meg volt idő, hogy összespóroljanak egy szép, rendes lagzira, egy gyors összeházasodás helyett.Annak tényleg olyan szaga lett volna, mintha kényszerből a kicsi miatt csinálnák.De nem arról volt szó, hogy nem akartak volna összeházasdni, gondok lettek volna és a baba miatt na jó muszáj alapon:)Azóta már született még egy gyerkőcük és hihetetlenül boldogok:)
2013. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esküvő előtt 4 hónappal abbahagytam a fogamzásgátlót,úgy gondoltuk,hogy vagy nem is esem teherbe ilyen hamar,vagy ha igen,akkor még úgysem látszik a hasam,nem hizom ki a ruhát.

A kisfiunk sietett,második hónapra terhes voltam már.Esküvő előtt 2 héttel viszont korházba kerültem,veszélyeztetett terhesként,végig korházban voltam.

Így csak akkor házasodtunk össze,amikor a fiunk már fél éves volt.

2013. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sőt...össze sem házasodtunk. Így élünk már "vadasan" 12 éve.
2013. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi pont ugyanúgy voltunk, mint a 2. válaszoló ismerősei. :)
2013. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi 15 év és 2 közös gyerek után házasodtunk össze.

Akkor lett számunkra fontos az esküvő, a papír. Előtte valahogy soha nem alakult úgy az életünk. Eleinte nem volt fontos, később meg elkezdtünk építkezni, oda kellett a pénz.

2013. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10 év után tervezett baba mellett sem volt fontos egyikünknek sem a papír, a ceremónia meg főleg nem. Majdnem két éves volt a fiunk, amikor összeházasodtunk, egyszerű, bensőséges polgári esküvőnk volt. A legjobb az volt, hogy a fiúnk is velünk volt. Most jön a tesó, kár, hogy ő ebből kimaradt.
2013. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a baba fontosabb volt, és csak emiatt nem akartunk összeházasodni. Már benne voltunk a projektben amikor a férjem megkérte a kezemet. Rá pár napra teherbe estem :) A lagzi viszont másfél évet váratott még magára, mert szerettem volna a megismerkedésünk napján házasodi, úgy, hogy az szombatra essen.

Azóta ugye házasok vagyunk, és jön a második baba.

2013. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!