Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30 év körüli nőcik, hogy...

30 év körüli nőcik, hogy érzitek magatokat a bőrötökben?

Figyelt kérdés

Én júniusban leszek 30 és úgy érzem, hogy sokkal nehezebben megy minden. Reggeli felkelés, esti "duhajkodás", stb. Lefogyni se tudok, se fizikailag, se lelkileg nem érzem magamban az erőt hozzá.

Még gyereket is szeretnék, talán nem is egyet. (Van már egy kisfiam.)De hogy fogom bírni az éjszakázást, egyebeket, ha most is ilyen nyegle vagyok!? Valahogy fel kellene pörgetnem magam! Vélemény? Javaslat? Ötlet?


2013. ápr. 12. 11:22
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
Nem gondolom, hogy az életkorodból adódik, hogy ebben az időszakban nehezebben megy minden. Lehet, hogy csak a tavaszi fáradtság, vitaminhiány, napfényhiány az oka. Kezdj el sportolni valamit, akár tornát, akár futást, kocogást és egyél sok gyümölcsöt, meglátod, javul a helyzet. Én a 2. gyerekemet 32 évesen szültem és jobban bírtam az éjszakázást, mint az elsővel 28 évesen. Ne aggódj, 30 után is van élet, sőt! Még csak most jön a java :)
2013. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

erre én is kiváncsi vagyok! :)


én attól várom a fellendülést, ha majd visszamegyek dolgozni. nagyon hiányzik a felnőtt társaság.

(jöhet a szöveg, hogy minek az ilyennek gyerek... :) )

2013. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok, de úgy érzem kb. 35-40 éves koromban leszek igazán a toppon. Nekem sajna még nincs gyerekem, viszont úgy ébredek minden reggel mint egy ifjú titán (ha van ilyen nőben). Simán belefogok mindenbe ami eddig kimaradt az életemből (lovaglás, triatlon, egyetem, busz jogsi, stb.) most bepótolom. Nem jelent gondot semmi sem fizikai sem szellemi téren. Pár hónapja teljesen egyedül elkezdtem németet tanulni, az is nagyon jól megy, nyáron indulok az IM-en, úgyhogy nem tudom neked miért ilyen a közérzeted. Esetleg volt valami ami befolyásolhatta? Válás, betegség?
2013. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én augusztusban múltam 30. Hát sajnos öregszünk ez a gelyzet. Engem fizikálisan nem visel meg csak lelkileg.
2013. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én tavaly mentem vissza dolgozni, egy kicsit lendített rajtam, de most megint fásult vagyok. Lehet ez miatt a hosszú tél miatt. Hiányzik a napfény, a meleg.

Napi 8 óra az irodában!:S

Tornázni elkezdtem, de mire este odajutok, addigra nincs erőm felmászni a bicajra. Tegnap is torna helyett inkább ettem egy tányér gyümilevest. Úgy, hogy nap közben keményen elhatároztam, hogy mostantól diéta, életmódváltás, fogyás! Aha!

Semmi különösebb nem történt velem mostanában.

2013. ápr. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!