Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Duci kismamák, Anyukák, hogy...

Duci kismamák, Anyukák, hogy érzitek magatokat a bőrötökben így nyáron?

Figyelt kérdés
Én még csak kismama vagyok,de rosszul érzem magam,sokat felszedtem,így nem tudok szépen öltözködni, sétálni sincs kedvem lemenni mert látom a csinosabbnál csinosabb nőket.Félek,hogy szülés után még kövérebb leszek
2011. jún. 17. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, nem biztos, hogy kövérebb leszel. Sőt, ha egy kicsit odafigyelsz könnyen lemennek a kilók a kicsi mellett és a szoptatás is fogyaszt.

Én az elsővel 21 kg-ot híztam, ami 8 hónap alatt feljött az ugyanannyi idő alatt le is ment.

Most a másodikkal a 39. hétben vagyok 24 kg-nál járok, és megmondom őszintén már minden bajom van és zavar a sok plusz kiló, de bízom benne, hogy szülés után idővel újra visszanyerem a versenysúlyom.

2011. jún. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén? Sz@rul... :(

Lehet én vagyok a negatív példa, de amikor abbahagytam a gyógyszert, cirka 12kg-t híztam a terhesség előtti egy évben. Aztán utána még a terhesség alatt 13-at, és hiába szoptattam, semmi nem ment le. :( Mozgok, keveset eszek, de hiába. Az a gusztustalan kötényhasam a mai napig megmaradt, ráadásul még a legnagyobb bajom az, hogy az amúgy sem kicsi melleim még hatalmasabbak lettek, normális melltartót keresve sem találok, a fürdőruháról meg nem is beszélve, aminek már jó lenne a felső része, a bugyija akkora, mint a ház... :(

Szóval egyszóval szörnyű, én alig várom a téli beöltözős időszakot, amikor takarni lehet... :(

A huszadik módszert próbálom már ki, de semmi nem hat, pedig kitartó vagyok.

2011. jún. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen nyáron a legcikibb ha van az emberen felesleg =(.
2011. jún. 20. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!