Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Sára es a...

Mi a véleményetek a Sára es a Dora névrol? Milyen ember jut roluk eszetekbe?

Figyelt kérdés
:)
2013. ápr. 12. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy embert nem a neve határoz meg!

Ismerek azonos nevű embereket, az egyik szélhámos, megbízhatatlan, kötözködő a másik nagyon jó ember.

A két név pedig szép.

2013. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dórának hívják a kislányom, én imádom a nevével együtt, nekünk nagyon tetszik, szerintem szép név. A lányom akaratos, de csak akkor nyűgös, ha éhes, álmos, foga jön :)
2013. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom Sára!

Igazi nő, annyira nőies, de nem tudom kitől örökölte, mert én sportos vagyok.

2013. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra átlagos nevek, mindkettőből ismerek nagyon kedves és nagyon utálatos lányt is.
2013. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sára nagyon kedves, hagyományos név, az a fajta, ami egy kicsi lánynak és egy felnőtt nőnek is jól áll. Sok olyan név van, ami nekem nagyon p*csás (elnézést a vulgáris szóért), tipikus hisztis szőke nő jut róla eszembe, de a Sára épp az ellenkezője. Tulajdonképpen a Dóráról is ez a véleményem, mondjuk 3 Dóra ismerősöm is van és egyik sem tett jó benyomást rám, de tőlük elvonatkoztatva szintén egy normális, elegáns névnek tartom.
2013. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!