Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az ember,...

Miért van az hogy az ember, kérdez valamit, mert ugye tanácsra vagy csak egy kis együttérzésre lenne szüksége, és a válaszok fele arrogáns és bunkó?

Figyelt kérdés
Az otthonlét? Unatkoznak? Irigyek? Néhány éve tök jó volt ez az oldal most meg tele van hülyékkel.
2013. ápr. 10. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert az emberek nagy része arrogáns és bunkó sajnos.
2013. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát volt egy-két "kedves" válaszoló aki miatt jó ideig nem jöttem az oldalra. azelőtt is sok bunkóba botlottam de feltette az I-re a pontot... nem tudom ez miért jó nekik, nekem szomorú tény hogy egyre több a buta bunkó ember...
2013. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

1. Néhány éve több volt az érdemi kérdés (még ha ne is egetrengető témákban). most gyakran érzem, h a kérdező támogatókat keres mások szidásához.


2. tényleg nem ugyanaz már az oldal. az itteni válaszok a mai magyart társadalom hiteles kórképe. ilyenné válunk, válnak sokan, sajnos. szerintem nekem sincs már sok időm hátra itt, mert egyre kevésbé tartom jó elfoglaltságnak az oldal látogatását... :-(

2013. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Mert itt nincs semmi tolerancia és együttérzés. Nincs olyan, hogy megpróbáljuk megérteni a másikat, csak egyből a vagdalkozás megy. Nem tudom amúgy, hogy ez nem e magyar sajátosság. Én külföldön élek és a napokban felmentem a netmums.com nevű, angol nyelvű oldalra, ahol szintén van chat szoba. Beleolvastam néhány kérdésbe és megdöbbentem, hogy nem estek egymás torkának.

A kérdések kapcsolatosak voltak császárral, segéllyel, üzlettel... és mindenki segítőkészen válaszolt. Senki nem hülyézte le a másikat, csak mert az nem értett egyet vele, senki nem bunkózta le a kérdezőt, hogy hgoy képzeli és különben is és még sorolhatnám. Elképzeltem ezeket a kérdéseket ezen az oldalon... hát szerintem a legtöbből igen szép botrány lett volna. Valahol szomorú volt ebbe belegondolni. :(

Amúgy a yahooanswers sem arról szól mint itt ez az oldal. Itt iszonyat bunkózás megy... biztos nem véletlen.

2013. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Mert az emberekben rengeteg a feszültség és sajnos itt is ez jön ki, de nem csak ezen az oldalon ám..

mindenki azt hiszi csak ő tudja a tutit, vitastílus az kritikátlan és a másik földbe döngölésével egyenlő sajnos...

Van egy két kedvenc kérdésem ahol furcsa mód nagyon intelligens stílusban vitatták/vitattuk meg az eltérő nézeteket, senki se volt paraszt a másikkal, elfogadtuk hogy nem gondolkozunk egyformán, sőt van igazság a másik szemszögében is...ez sajnos ritka mint a fehér holló, meg is lepődtünk rajta hogy nem ment át egymás kölcsönös szidásába,pedig! vmi császáros-vs. hüvelyi szülés volt a kérdés.

És igen irigyek és unatkoznak is sokan és ez a lepontozósdi is vicces mértéket kezdett ölteni, kb. 3 éve nézem ezt az oldalt hol jobban hol kevésbé de ez a durva lepontozás csak mostanában pár hónapja lett ennyire jellemző, sokan már ezen eleve felhúzzák magukat.

2013. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Hm... engem itt nagyon elítélnek. Egyszerűen nem tudok kirakni egy kérdést, mert mindenféle feketebőrűnek elmondanak. Most épp azt találták ki, hogy műkörmöm van (nincs műkörmöm, csak hosszú de az igazi) És hogy vettem a születendő gyerekemnek pelenkázós kiságyat (nem vettem, hanem kaptuk) Ja és hogy ÚJ ruhákat vettem neki. (Úristen hogy merészelek a gyerekemnek ruhát venni???) Mert én panaszkodom, hogy szegények vagyunk (közben nem panaszkodom, csak szeretnék beszélgetni)

NO COMMENT KEDVES ANYUKÁK!

2013. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

6.

javaslom, h tegyél ki kérdést az apás szülésről és a hozzátáplálásról és majd meglátod, h amit eddig láttál, az mind semmi ahhoz képest, amit fogsz :))))

2013. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
vagy arról szabad e választani a császárt különösebb indok nélkül, vagy arról hogy szabad e kezdetektől nem szoptatni...ott is forrnának az indulatok. Ezekre a kérdésekre mindig 30-40-50 válasz is érkezik:DD
2013. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Régebben átlag egy nap hét kérdésre is válaszoltam, most jó ha egy héten egyre.

Egy csomó jó fej anyuka eltűnt, hiányoznak, nem is csodálom, hogy nem jönnek ide.

Sokan olyan bicskanyitogató stílusban "beszélnek", hogy még az életkedvem is elmegy tőlük, jó messzire.

Már nem adhatsz tanácsot, nem írhatod le a tapasztalatodat, véleményt meg aztán végképp ne írj, mert úgy a földbe döngölnek, hogy nem győzöl pislogni... Egyedül a teherbeesés témakört szeretem, mert ott legalább nem a véranyák a hunyók!

2013. ápr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

8.

én nagy naivan, őszinte érdeklősdéstől és kíváncsiságtól vezérelve kitettem az apást. 70 válasz született úgy, h közben váratlanul el kellett mennem és egyser sem szóltam hozzá. az emberek egymással vitatkoztak, egymás haját tépték a 7-8 oldalon többször is végigsöpört a gyűlölethullám. normális, kulturált válaszok meg sem álltak 22-23%-ig és mindenki csak hajtogatta a magáét....

2013. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!