Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most milyen lesz? A férjemn...

Ez most milyen lesz? A férjemnek egyszerre lesz kistesója és gyereke?

Figyelt kérdés
A férjemmel 20 évesek vagyunk.Bár még a rokonok nem tudják,de 15 hetes terhes vagyok.Erre jön a férjem haza hogy elújságolja hogy kistesója lesz az anyukája második házasságából.38 éves az anyósom.kicsit szerintem durva.Később megtudtam a drága anyósom szintén a 15.hétben jár.Mit tegyek? Ez nekem nagy trauma.Mit mondok majd a gyerekemnek?
2013. ápr. 6. 01:45
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontbol trauma neked?

Es miert nem mondtatok meg el a szuloknek? :)

2013. ápr. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a fura? :D

Megmondod majd neki, hogy a nők cirka 13-tól 45 éves korig tudnak szülni.

2013. ápr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Elég fura lesz ha mondjuk a gyerekem osztálytársa,az apja kistesója lesz. :( Ciki.
2013. ápr. 6. 01:51
 4/58 anonim ***** válasza:
87%
Más meg azt tartja cikinek, hogy 20 évesen szülsz. Most miért vagy kiakadva, inkább örülnél, együtt nőnek fel.
2013. ápr. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

De miert lenne ciki? :)

Csak egy iskola van nalatok egy osztallyal? Lehet, hogy valamelyik gyerek evvesztes lesz vagy masik iskolaba, masik osztalyba kerul. Es ha megsem, az sem gond, hiszen rokonok lesznek, egyutt nonek fel.

2013. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak a korodból adódik. 20 évesen még sokminden ciki. Majd ha kicsit idősebb leszel, több dolgot nem fogsz annak tartani, amit most még igen.
2013. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

De akkor milyen nagyi lesz az anyósom? Két szoptatás között majd tologatja az unokáját? Milyen már ez.A nagyik sütnek-főznek és aranyosak.Vigyáznak az unokákra.

Az anyósom még nem tud a mi babánkról.Nem merjük elmondani.Esetleg mérges lesz.De elvégre ő is 18 évesen szült.

2013. ápr. 6. 01:57
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nagyi egyforma.

A tiétek biztos kevebbet fog unokázni, mivel lesz egy saját picije is. De a te gyerekednek az lesz a természetes, hogy a nagyi nemcsak őt tutujgatja.

2013. ápr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
93%
Miért tologatná két szoptatás között? Jó, ha pont akkor elvállalja, hogy nála legyen a babátok, akkor biztosan megteszi. De inkább arra készüljetek, hogy amíg az övé is pici, nem fogja vállalni.
2013. ápr. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy lesz még két gyereke anyósodnak. Akkor biztos nem fog unokázni. :P
2013. ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!