Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány/nő aki nem...

Létezik olyan lány/nő aki nem akar/nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 14. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem akarok gyereket. Szeretni szeretem őket. Másokét :) Húgomét például nagyon. De ismerem magam, tudom, hogy mást akarok az élettől, nem lennék jó anya. Akkor miért? Azért hogy legyen, majd felnő magától, mint sok már gyerek egyébként felesleges
2013. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, az unokatesóm. De ő alapból elég antiszociális, úgyhogy senkit nem szeret igazán. A gyerekeket meg főleg nem.

40 éves, nincs gyereke, nem is lesz, jobb is.


De tizen-huszon évesen sokan nem szeretnének gyereket, sőt sikítófrászt kapnak a gyerekektől, aztán idővel megváltoznak. Ez is tök normális dolog.

Aki meg nem változik, annak nincs min gondolkozni. Mindenki jobban jár, ha ilyen esetben nem születik gyereke.

2013. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Milyen buta kérdés már ez. Nem vagyunk gépek, van aki már 2O évesen alig várja, hogy gyereke legyen van aki soha nem érzi magát késznek rá. De ez nem egyértelmű?
2013. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze van ilyen.


Viszont szeretném megtudni a kérdésed okát.

Sokan írnak ki ilyen kérdést, aztán kiderül, hogy még tök fiatalok, még pérkapcsolatuk sem biztos, és így persze, hogy az ember még nem akar gyereket.

Én sem akartam. Azt hittem agybajt kapok, amikor egy gyerek sírt vagy rosszalkodott.

Aztán eltelt az idő, férjhez mentem, és előjött a gyerek utáni vágy. Most van egy lányom és imádom. A többi gyerekkel a mai napig hadilábon állok, de mindegy is, talán ezért nem lettem óvónő. :)


Ha meg már idősebb vagy, és nem akarsz, hát nem akarsz.

Mi van akkor?

Úgy őszintén szólva senkit nem érdekel, hogy nekem van gyerekem, és az sem ha neked soha nem lesz.


Vagy valamiféle megerősítésre vársz? Mert ha igen, akkor igen, előfordul, hogy valaki nem akar/nem szereti a gyerekeket. Ilyenkor valóban az a legjobb, ha nem is lesz. A gyerek is így jár jól, minthogy meg kelljen születni erőltetésből, "társadalmi nyomásra".

2013. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Én a más gyerekét utálom, elkerülöm ha tehetem, igyekszem rá se nézni, nehogy odajöjjön vagy kapcsolatba lépjen velem. 29 éves nő vagyok és a sajátomat szeretni fogom.
2013. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Ohh, másét én sem csípem, bár vannak azért jófej gyerekek. Viszont egyértelműen más, ha van sajátod. Össze sem lehet hasonlítani, hogy mit gondolok más gyerekekről, és a sajátomról. Meg amúgy is...amíg nem ettem brokkolit, addig ne mondjam, hogy nem szeretem. :)
2013. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22 leszek mindjárt és jelenleg nagyon nem tudom elképzelni az anyaságot. Egy kisállat sokkal édesebb mint egy kölyök, aki sír, nyafog, stb..Irritál a gyerekek jelenléte, amikor tudom elkerülöm őket, bár az is igaz, hogy a családomban nincs kisgyerek és én húg vagyok, tehát nem volt babázós lehetőségem. A barátnőim közül is van 2, aki ugyanennyire elzárkózik a téma elől, bár ők később szeretnének, én még nem tudom.
2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Épp az első babánkat várjuk, már régebb óta szerettünk volna gyereket. Nagyon örülünk neki :)

Ettől függetlenül világ életemben kerültem a gyerekeket. Egyszerűen nem bírom őket elviselni (sógoromék gyerekeit még csak-csak, de vadidegent?!)!

Kinek így, kinek úgy :)

2013. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sem voltam oda a más gyerekéért, az enyémet imádom és változott a hozzáállásom az idegen gyerekkel kapcsolatban amióta nekünk van.
2013. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sosem voltam oda a gyerekekért,nem is tudtam velük mit kezdeni.

De ettől függetlenül szerettem volna gyereket,mert az mégis a sajátom.

Van is már egy 16,5 hós fiam és imádom,ő az életem,a szívem minden dobbanása...

DE,a mások gyerekét továbbra sem szeretem,továbbra sem tudok velük mit kezdeni...

Nemsoká születik a keresztfiam,remélem vele nem úgy leszek mint az idegen gyerekkel!!!!

De ez van,ilyen vagyok,nem tudom normális-e,de nem is érdekel!

A sajátomért meghalnék,a többi gyerek meg nem érdekel!

2013. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!